Oferta pracy

Lider - Kierownik zmiany magazynu

ARYZTA Polska

Zachodnia 10

Grodzisk Mazowiecki

Twój zakres obowiązków

  • Koordynowanie pracy osób zatrudnionych w magazynie,

  • Przeprowadzanie cyklicznych ocen pracy zespołu, planowanie pracy pracowników oraz ich szkolenie,

  • Nadzorowanie, przestrzeganie i optymalizacja procesu magazynowania zgodnie z obowiązującymi standardami i systemami,

  • Dbałość o sprzęt i utrzymanie porządku w magazynie,

  • Inicjowanie i wdrażanie działań optymalizacyjnych.

Nasze wymagania

  • Posiadasz minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,

  • Posiadasz uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych potwierdzone egzaminem UDT,

  • Masz umiejętność planowania i podejmowania decyzji,

  • Masz umiejętność przekazywania wiedzy i motywowania zespołu do osiągania celów,

  • Jesteś gotowy do pracy w systemie zmianowym.

Mile widziane

  • Znajomość systemu SAP.

To oferujemy

  • Umowę o pracę na pełen etat,

  • Szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne,

  • Atrakcyjny system premii,

  • Bogaty pakiet świadczeń dodatkowych – w tym bezpłatna opieka medyczna; dofinansowanie do karty sportowej lub rekreacyjnej.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

Jesteśmy liderem w kategorii pieczywa i trzecią największą grupą piekarniczą na świecie. Nasze produkty zna prawie każdy!

Do ARYZTA Polska należą trzy piekarnie, znajdujące się w Grodzisku Mazowieckim, Michałowie Reginowie i Strzegomiu.

Tworzymy zgrany zespół ponad 700 osób. Na co dzień kierujemy się wartościami:

Z PASJĄ DO CELU

ROŚNIEMY RAZEM

ZMIENIAJ Z ODWAGĄ

Przewiń do profilu firmy