Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Lider Kierowników

Firma Handlowo Gastronomiczna MANEKIN Kozak Radosław

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za zgodne z wyznaczonymi standardami funkcjonowanie dwóch lokali,

  • Efektywne zarządzanie zespołem kierowniczym (delegowanie zadań, wsparcie merytoryczne oraz pomoc w rozwiązywaniu problemów dnia codziennego),

  • Szkolenie, rozwój i motywowanie podległego zespołu,

  • Odpowiedzialność za utrzymanie kosztów restauracji na wyznaczonym poziomie,

  • Rekrutacja pracowników oraz kontrola przebiegu i kosztów szkoleń,

  • Negocjowanie cen oraz współpraca z przedstawicielami firm,

  • Nadzór nad kosztami, wydajnością oraz terminowością wykonywanych obowiązków,

  • Kontrola oraz pomoc w prowadzeniu obowiązkowej dokumentacji,

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie,

  • Zdolności przywódcze z odpowiednią dozą empatii,

  • Umiejętność pracy według wyznaczonych standardów,

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem,

  • Skuteczne planowanie i zarządzanie kosztami,

  • Samodzielność i odpowiedzialność

  • Zaangażowanie w realizację powierzonych obowiązków,

  • Znajomość pakietów biurowych Office,

  • Prawa jazdy kategorii B,

To oferujemy

  • Umowę o pracę,

  • Stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia,

  • System premiowy powiązany z osiąganymi wynikami,

  • Partnerskie relacje oparte na wzajemnym zaufaniu,

  • Elastyczny czas pracy,

  • Szkolenia i spotkania integracyjne,

  • Bezpłatne posiłki w godzinach pracy,

  • Wynagrodzenie zawsze na czas,

  • Niezbędne narzędzia pracy,

  • Zebrania liderów kierowników połączone z wymianą doświadczeń,

  • Kontakt i bezpośrednie wsparcie od właścicieli.

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

Pierwsza naleśnikarnia Manekin powstała w 2000 roku w Toruniu. Obecnie jest 13 lokali w 8 miastach w Polsce.

Przewiń do profilu firmy