Lider Konserwacji

ESMOKING LIQUIDS

  • Rojów (pow. ostrzeszowski)

    Rojów (pow. ostrzeszowski), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie planów i harmonogramów konserwacji maszyn;

  • Ustalenie priorytetów dla wymaganych akcji konserwacyjnych/utrzymania ruchu przy współpracy z zespołami wspierającymi;

  • Wykonywanie konserwacji;

  • Stworzenie harmonogramu usuwania defektów i organizacja fizycznego ich usuwania na liniach;

  • Szkolenia oraz wspieranie rozwoju załogi pod kątem umiejętności technicznych;

  • Prowadzenie i uczestniczenie w analizach awarii na liniach produkcyjnych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie techniczne;

  • Umiejętności w zakresie urządzeń elektrycznych i mechanicznych ;

  • Praktyczna umiejętność szybkiego i trafnego identyfikowania przyczyn awarii oraz zdolność do analitycznego myślenia;

  • Bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office (w szczególności MS Excel, MS Word);

  • Umiejętność rozwiązywania problemów w strukturalny, zorganizowany sposób (potrafi przygotować plan, zaadresować akcje i je wyegzekwować);

  • Nastawieniem na współpracę zespołową i komunikację;

  • Znakomite umiejętności organizacyjne.

Mile widziane

  • znajomość narzędzi rozwiązywania złożonych problemów.

To oferujemy

  • Umowę o pracę;

  • Atrakcyjny pakiet socjalny;

  • Przyjazną atmosferę pracy.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Jesteśmy częścią międzynarodowej grupy BAT, wiodącej sieci multibrandowej z branży dóbr konsumpcyjnych w rynku FMCG.

Na polskim rynku do Grupy BAT należą: BAT Polska Trading Sp. z o.o. i BAT ITD Tech HUB z siedzibami w Warszawie, nowoczesna fabryka w Augustowie oraz CHIC Group w Ostrzeszowie. Obecnie zatrudniamy ponad 3500 osób.

Utrzymujemy wiodącą pozycję rynkową w sprzedaży tradycyjnych wyrobów tytoniowych. Odpowiadając na bieżące potrzeby konsumentów, stale poszerzamy nasze portfolio o produkty bezdymne: m.in. Vuse, glo™, VELO. Jako pierwsza firma tytoniowa w Polsce wprowadziliśmy model sprzedaży bezpośredniej do punktów detalicznych.

Grupa CHIC jest liderem branży elektronicznych papierosów, a od 2015 roku część Grupy British American Tobacco.

Fabryka liquidów - eSmoking Liquids powstała w 2014r. i jest jednym z największych i najnowocześniejszych zakładów w Europie produkujących płyny nikotynowe do e-papierosów.

Przewiń do profilu firmy