Oferta pracy

Inspektor Kontroli Jakości

Euro-WeldO firmie

Euro-Weld

Wałowa 4

Pszczółki (pow. gdański)

Firma EURO-WELD jest firmą rodzinną, produkcyjną, świadczącą usługi w zakresie wykonawstwa rurociągów, zbiorników ciśnieniowych, parowników, wymienników ciepła, urządzeń i konstrukcji ze stali nierdzewnej. Wykonujemy projekty zgodnie z zamówieniem i dokumentacją klienta. Współpracujemy przede wszystkim z klientami ze Skandynawii i Europy Zachodniej przy projektach znajdujących zastosowanie m-in. w branżach offshore, morskiej, petrochemicznej, energetycznej, chemicznej, farmaceutycznej.

EURO-WELD poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Pszczółki koło Pruszcza Gdańskiego, Gdańsk

Wymiar czasu pracy: pełen etat

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Dbałość o płynny przebieg czynności inspekcyjnych produkowanych wyrobów zgodnie z planami jakościowymi
  • Udział w tworzeniu planów jakościowych
  • Dokonywanie bieżących czynności inspekcyjnych, w tym badań NDT (VT, PT, MT, PMI), kontrola wymiarowa
  • Bieżące raportowanie do wewnętrznego systemu jakości o przeprowadzonych inspekcjach
  • Tworzenie raportów jakościowych z przeprowadzonych inspekcji
  • Udział w odbiorach finalnych klienta – FAT
  • Tworzenie wewnętrznych raportów niezgodności, nadzór nad niezgodnościami
  • Zapewnienie skutecznego wdrażania działań korygujących i zapobiegawczych

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku Inspektora Jakości
  • Posiadanie uprawnień do oceny wizualnej spoin VT1 + VT2, posiadanie uprawnień PT, MT, będzie dodatkowym atutem
  • Dobra znajomość rysunku technicznego: konstrukcje stalowe, zbiorniki, itp., rysunku izometrycznego: rurociągi
  • Umiejętność obsługi urządzeń pomiarowych m.in.: średnicówka, mikrometr, suwmiarka
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Umiejętność planowania działań podległego zespołu w oparciu o zaawansowanie produkcji
  • Umiejętność obsługi programów tworzenie i edycji rysunków 2D, np. AutoCAD
  • Znajomość nomenklatury technicznej, normatywnej dla wytwarzania konstrukcji stalowych i rurociągów
  • Znajomość przepisów – norma wytwarzania konstrukcji stalowych i rurociągów
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu minimum komunikatywnym w mowie i piśmie

OFERUJEMY:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane terminowo
  • Grupowe ubezpieczenie na preferencyjnych warunkach
  • Stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie w międzynarodowym środowisku
  • Stanowisko do objęcia od zaraz

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk APLIKUJ.

Proszę o zamieszczenie w CV następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EURO - WELD J. Wenerski - M. Wenerski Spółka Jawna, ul. Wałowa, nr 4, 83-032 Pszczółki, REGON: 192891582, NIP: 5842482344 KRS: 0000300828, jako Administratora Danych, w celu przeprowadzenia obecnej (oraz przyszłych rekrutacji na to samo lub inne stanowisko – opcjonalnie) rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych oraz z dniem 25 maja 2018 r. zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych. Jestem świadomy, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przeprowadzenia rekrutacji. Zapoznałem/łam się z Klauzulą Informacyjną zamieszczoną w ogłoszeniu o pracę.”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy