Oferta pracy

Lider / Koordynator magazynu

Klient Pracuj.plO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • odpowiedzialność za sprawne funkcjonowanie magazynu

  • nadzór nad prawidłowymi stanami magazynu

  • kompletowanie i wydawanie surowców i materiałów w/g zleceń produkcyjnych

  • organizowanie pracy personelu magazynu

  • planowanie, nadzór i koordynacja przepływu towarów

  • planowanie optymalnego wykorzystania przestrzeni magazynowej

  • kontrola dokumentacji przepływu towarów

  • przeprowadzanie inspekcji magazynu oraz jego wyposażenia

  • nadzór nad prawidłowym wysyłaniem oraz wydawaniem towaru

  • koordynacja funkcjonowania magazynu z innymi działami spółki

  • odpowiedzialność za przeprowadzanie okresowych inwentaryzacji

Nasze wymagania

  • znajomość systemów ERP – warunek konieczny

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej – minimum 2 lata

  • łatwość podejmowania decyzji

  • komunikatywność

  • umiejętność pracy zespołowej

  • odpowiedzialność

  • dobra organizacja pracy własnej i zespołu

  • dyspozycyjność

  • umiejętność pracy pod presją czasu i w sytuacjach stresowych

  • umiejętność analizy sytuacji i rozwiązywania problemów