Oferta pracy

Lider Lean

COLLINS AEROSPACE

Bierutowska 65

Psie Pole

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój i wspieranie systemu KAIZEN

  • Rozwój umiejętności / kompetencji Lean / CORE wśród pracowników

  • Wsparcie zakładu w osiąganiu celów z zakresu systemu ciągłego doskonalenia CORE

  • Prowadzenie projektów Ciągłego Doskonalenia

  • Usprawnianie i optymalizacja procesów operacyjnych i biurowych (analiza procesów, eliminacja strat)

  • Dokumentowanie planowanych i realnych oszczędności Identyfikacja obszarów wymagających usprawnień

  • Współpraca z innymi działami w celu koordynacji prowadzonych działań

  • Nadzorowanie prawidłowego zastosowania narzędzi Lean w nowych projektach

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Min. 5 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej Praktyczna znajomość technik i narzędzi Lean (VSM, 5S, TPM, SMED, MSW, Cell design etc.)

  • Doskonała znajomość MS Office (szczególnie PowerPoint i Excel)

  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację

  • Kreatywność i umiejętność rozwiązywania problemów

  • Umiejętność pracy pod presją czasu, doskonała organizacja pracy, samodzielność, systematyczność i skrupulatność

  • Podstawowa wiedza w zarządzaniu projektami

  • Doświadczenie w konfiguracji nowych procesów produkcyjnych i usprawnianiu tych istniejących

Mile widziane

  • Posiadanie ceryfikatu Six Sigma Green Belt/ Black Belt

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia i wsparcie profesjonalistów

  • Międzynarodowe środowisko pracy oraz współpraca z największymi klientami w sektorze lotniczym

  • Możliwość ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji

  • Odpowiedzialne i wymagające zadania z dostępem do nowoczesnych narzędzi

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Kartę multisport

  • Prywatny Program Emerytalny

  • Scholar Program

  • Siłownię firmową

  • Dofinansowanie do ,,wczasów pod gruszą’’

Tak się u nas pracuje