Logo Pracuj.pl

Lider / Liderka Zespołu

Grupa FIEGE PolskaO firmie

Grupa FIEGE Polska

Prosta 17

Łozienica (pow. goleniowski)

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • organizowanie, koordynowanie i monitorowanie pracy zespołu 25-30 osób,
  • realizowanie działań optymalizujących procesy,
  • dbanie o przepływ informacji,
  • nadzór nad prawidłowym ewidencjonowaniem czasu pracy,
  • zapewnienie niezbędnych narzędzi pracy podległemu zespołowi w celu realizacji procesów oraz dbałość o zapewnienie ich sprawnego funkcjonowania,
  • współpraca z innymi działami i liderami,
  • bieżące raportowanie postępów pracy.

Nasze wymagania

  • min. średnie wykształcenie,
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • znajomość zagadnień związanych z przepływem materiałowym,

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pakiet benefitów – m.in. opiekę medyczną, dobrowolne ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie karty Multisport, możliwość nauki języka angielskiego
  • dobrą atmosferę pracy wśród otwartych i kreatywnych osób.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce

O nas

IDC SZC (Inbound Distribution Center) to nowa inwestycja FIEGE, która powstała w 2022 r. w Łozienicy k. Goleniowa. To miejsce, w którym nasz zespół realizuje procesy logistyczne dla naszego wieloletniego partnera – jednej z największych firm wyspecjalizowanej w internetowej sprzedaży artykułów modowych. IDC pełni ważną funkcję przyjęcia dużych partii towarów od producentów, rozdzielenie ich na mniejsze partie i wysyłkę zgodnie z zapotrzebowaniem poszczególnych Centrów Dystrybucyjnych Klienta w Europie realizujących proces przygotowania zamówień dla klientów indywidualnych sklepu internetowego.

Lider / Liderka Zespołu, Prosta 17, Łozienica (pow. goleniowski)