Ta oferta pracy jest nieaktualna od 20 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Lider linii pakującej

  • Łódź, łódzkie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 30.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Pakuj się do Sonoco

    Dołącz do nas, z nami możesz przeżyć wspaniałą przygodę  w przyjaznej atmosferze. Dowiedz się więcej na www.sonoco.com.pl

    Operator maszyn
    Miejsce pracy: Łódź

    Twoje zadania:

    • Bieżące kontrolowanie jakości wyrobów gotowych, potwierdzanie zgodności z normami w wymaganej dokumentacji
    • Bieżąca kontrola prawidłowości przebiegu procesu produkcyjnego, tj.: parametry pracy Maszyny, zgodność materiałów do produkcji, odpowiednia jakość wyrobów,
    • Aktywne uczestnictwo w działaniach mających na celu usprawnienia procesów i pracy maszyn oraz poprawę bezpieczeństwa.
    • Inne zadania zlecone przez przełożonego wynikające z potrzeb biznesowych.
    • Koordynowanie i nadzorowanie w odniesieniu do nadzorowanego zespołu produkcyjnego i maszyny

    Jeżeli posiadasz:

    • Wykształcenie min. średnie,
    • Umiejętność i doświadczenie w środowisku produkcyjnym, w zarządzaniu ludźmi oraz prowadzeniu maszyn
    • Dyspozycyjność do pracy w systemie 2 zmianowym po 12 h
      (pt-nd) lub (sb-nd), lub w systemie 3 zmianowym po 8 h (pon-pt),

    Możemy Ci zaoferować:

    • Umowę o pracę na stałe, bez pośredników,
    • Premie miesięczne
    • Pakiet socjalny m.in.: Prywatna opieka medyczna, pakiety sportowe, ubezpieczenie grupowe, dopłaty do posiłków, bezpłatny parking, dopłaty z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, bezpłatny dowóz pracowniczy,
    • Możliwość rozwoju i zdobycia cennego doświadczenia
    SZKOLENIA
    ŚCIEŻKI
    KARIERY
    NAGRODY
    OPIEKA MEDYCZNA
    KANTYNA
    PREMIA ZA POLECENIA
    PARKING
    KARNETY SPORTOWE