Ta oferta pracy jest nieaktualna od 21 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Lider linii pakującej

  • Łódź, łódzkie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 31.08.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Operator maszyn
    Miejsce pracy:Łódź

    Dołącz do nas, z nami możesz przeżyć wspaniałą przygodę  w przyjaznej atmosferze. Dowiedz się więcej na www.sonoco.com.pl

    Twoje zadania:

    • Kontrolowanie jakości wyrobów gotowych
    • Bieżąca kontrola prawidłowości przebiegu procesu produkcyjnego
    • Aktywne uczestnictwo w usprawnianiu procesów i pracy maszyn oraz poprawę bezpieczeństwa
    • Koordynowanie i nadzorowanie zespołu produkcyjnego oraz pracy maszyny

    Jeżeli posiadasz:

    • Wykształcenie min. średnie
    • Doświadczenie w środowisku produkcyjnym
      w zarządzaniu ludźmi oraz prowadzeniu maszyn
    • Dyspozycyjność do pracy w systemie 2 zmianowym po 12 h (pt-nd)
    •      lub (sb-nd), lub w systemie 3 zmianowym po 8h (pon-pt)

    Możemy Ci zaoferować:

    • Dogodne warunki zatrudnienia – umowa o pracę bez pośredników
    • Comiesięczny dodatek motywacyjny
    • Możliwość rozwoju i zdobycia cennego doświadczenia
    • Bogaty pakiet benefitów m.in.: Prywatna opieka medyczna, pakiety sportowe, ubezpieczenie grupowe, dopłaty do posiłków, bezpłatny parking, dopłaty z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, bezpłatny dowóz pracowniczy