Oferta pracy

Lider linii produkcyjnej

SKF Polska S.A.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie zespołem pracowników.

  • Organizowanie, planowanie i nadzorowanie pracy zespołu.

  • Realizacja planu produkcji we współpracy z Łańcuchem Dostaw.

  • Osiąganie założonych parametrów produkcji.

  • Organizowanie szkoleń, rozwój pracowników.

  • Analiza osiągów pracy linii produkcyjnej – inicjowanie i wdrażanie działań korygujących.

  • Współpraca z serwisem technicznym.

  • Ewidencja czasu pracy zespołu pracowników linii produkcyjnej.

  • Dbałość o prawidłową eksploatację maszyn i urządzeń.

  • Raportowanie produkcji i braków, rozliczanie produkcji.

  • Podejmowanie działań w przypadku wystąpienia odstępstw od standardów.

  • Planowanie i wdrażanie działań koordynujących i doskonalących.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie: trzy lata na podobnym stanowisku, preferowany przemysł metalowy,

  • Wykształcenie: wyższe techniczne / kierunkowe,

  • Język angielski: min. poziom średniozaawansowany,

  • Umiejętność zarządzania zespołem,

  • Zdolność organizacji pracy swojej i zespołu,

  • Orientacja na cel i zaangażowanie do realizacji zadań,

  • Wysoka etyka pracy,

  • Otwartość na zmiany.

To oferujemy

  • Benefit MultiSport.

  • Opieka medyczna Medicover.

  • Zatrudnienie na umowę o pracę.

  • Premia regulaminowa do 10% kwoty wynagrodzenia brutto / miesiąc.

  • Dofinansowanie wakacji letnich i zimowych z funduszu socjalnego.

  • Program referencyjny.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • pikniki rodzinne

SKF jest wiodącym dostawcą technologii w skali globalnej od roku 1907. Naszą mocną stroną jest zdolność do stałego rozwijania nowych technologii – a następnie wykorzystywanie ich do tworzenia produktów zapewniających naszym klientom przewagę konkurencyjną.

Osiągamy to łącząc doświadczenie praktyczne zdobyte w ponad 40 różnych branżach przemysłu z wiedzą na temat wszystkich platform technologicznych SKF: łożysk i ich zespołów, uszczelnień, mechatroniki, usług i systemów smarowania.

Przewiń do profilu firmy