Oferta pracy

Lider Linii Produkcyjnej

SumiRiko Automotive Hose Poland Sp. z o.o.O firmie

SumiRiko Automotive Hose Poland Sp. z o.o.

Gabriela Narutowicza 61

Sosnowiec

SumiRiko Automotive Hose Poland Sp. z o.o. to inwestycja japońskiego koncernu Sumitomo Riko, światowego lidera w zakresie produkcji wyrobów na potrzeby branży motoryzacyjnej.

Nowoczesny zakład, zlokalizowany blisko centrum Sosnowca produkuje przewody
do układów paliwowych, klimatyzacji oraz jednostek napędowych.

Obecnie, rozwijając nasz zespół poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wcześniejszego doświadczenia kandydata,
  • miesięczną premię uzależnioną od wyników pracy,
  • zatrudnienie bezpośrednio przez firmę w oparciu o umowę o pracę na pełny etat,
  • prywatną opiekę medyczną finansowaną przez pracodawcę,
  • pakiet socjalny (wczasy pod gruszą, benefity finansowe na święta),
  • możliwość wykupienia pakietu sportowego i ubezpieczenia grupowego na życie w przystępnych cenach,
  • dogodną lokalizację pracy (centrum miasta),
  • pracę w systemie 3 zmianowym od poniedziałku do piątku,
  • nowoczesną i przestronną halę produkcyjną,
  • możliwość realizacji własnych pomysłów, otwartość i różnorodność wśród współpracowników,
  • współpraca i wsparcie młodego, a jednocześnie doświadczonego zespołu Liderów innych obszarów,
  • uczestniczenie w powstawaniu i rozwoju nowoczesnej, młodej i dobrze zorganizowanej firmy, której naczelne hasło to „Stworzyć wymarzoną fabrykę w Polsce”.

Zakres obowiązków:

  • dbanie o bezpieczeństwo podległych pracowników,
  • zarządzanie i koordynacja pracy około 10 osobowej grupy podległych pracowników,
  • wdrażanie i szkolenie nowoprzyjętych pracowników,
  • zapewnienie wysokiej jakości produkowanych wyrobów, wydajności linii produkcyjnej i poprawności procesu produkcyjnego,
  • wypełnianie dokumentacji i raportów produkcyjnych dla podległego obszaru.
Wymagania:
  • przynajmniej 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (związanym z zarządzaniem podległymi pracownikami) w firmie produkcyjnej (warunek konieczny)
  • doświadczenie w branży motoryzacyjnej będzie dużym atutem,
  • znajomości narzędzi takich jak: 5S, Kanban, Kaizen,
  • umiejętności skutecznego zarządzania grupą,
  • gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym od poniedziałku do piątku,
  • dobra organizacja pracy i umiejętność planowania pracy własnej oraz podległego zespołu,
  • odpowiedzialność, kreatywność, zaangażowanie.
Zainteresowane osoby zachęcamy do składania aplikacji poprzez portal pracuj.pl lub złożenia CV osobiście – ul. Gabriela Narutowicza 61 w Sosnowcu.

Dziękujemy za każdą aplikację, jednocześnie informujemy, że będziemy mogli skontaktować się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie do CV poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy