Lider Linii Produkcyjnej

  • Sosnowiec, śląskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 25.06.2018
  • Ważna jeszcze 9 dni (do 25.07.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    SumiRiko Automotive Hose Poland Sp. z o.o. to nowa inwestycja japońskiego koncernu Sumitomo Riko, światowego lidera w zakresie produkcji wyrobów na potrzeby branży motoryzacyjnej.

    Nowoczesny zakład, zlokalizowany blisko centrum Sosnowca rozpoczyna produkcję przewodów do układów paliwowych, klimatyzacji oraz jednostek napędowych.

    Obecnie, rozwijając nasz 80 osobowy zespół poszukujemy kandydatów na stanowisko:
    Miejsce pracy: Sosnowiec
    Oferujemy:
    • zatrudnienie bezpośrednio przez firmę w oparciu o umowę o pracę na pełny etat,
    • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wcześniejszego doświadczenia kandydata,
    • miesięczną premię uzależnioną od wyników pracy,
    • pakiet socjalny (wczasy pod gruszą, benefity finansowe na święta),
    • dogodną lokalizację pracy (Sielec, obok centrum miasta – w pobliżu przystanek autobusowy i tramwajowy, park oraz galeria handlowa),
    • aktualnie pracę na 1 zmianę (od 7:00 do 15:00), a docelowo pracę w systemie 3 zmianowym od poniedziałku do piątku
    • zarządzanie około 10 osobową grupą pracowników w ramach swoich obowiązków,
    • nowoczesną i przestronną halę produkcyjną (bez zapylenia, bez hałasu, bez nieprzyjemnych zapachów)
    • wygodną przestrzeń użytkową (jadalnie wyposażoną w szafki śniadaniowe, automaty z jedzeniem i napojami, mikrofalówki, czajniki, dystrybutory z wodą, szatnie z prysznicami, pokój pierwszej pomocy)
    • możliwość realizacji własnych pomysłów, otwartość i różnorodność wśród współpracowników,
    • współpraca i wsparcie młodego, a jednocześnie doświadczonego zespołu Liderów innych obszarów,
    • rozwój osobisty poprzez praktyczne oraz teoretyczne szkolenia związane ze stanowiskiem Lidera,
    • możliwość awansu w ramach struktury firmy w związku z jej rozwojem,
    • uczestniczenie w powstawaniu i rozwoju nowoczesnej, młodej i dobrze zorganizowanej firmy, której naczelne hasło to „Stworzyć wymarzoną fabrykę w Polsce”.

    Zakres obowiązków:

    • dbanie o bezpieczeństwo pracy własnej i podległych pracowników,
    • zarządzanie i koordynacja pracy około 10 osobowej grupy podległych pracowników,
    • wdrażanie i szkolenie nowoprzyjętych pracowników,
    • znajomość produktu i podstaw procesu produkcyjnego oraz zasad BHP,
    • zapewnienie wysokiej jakości produkowanych wyrobów,
    • zapewnienie wydajności linii produkcyjnej i poprawności procesu produkcyjnego,
    • wypełnianie dokumentacji i raportów produkcyjnych dla podległego obszaru.
    Wymagania:
    • przynajmniej roczne doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
    • znajomość procesu gięcia (warunek konieczny)
    • wcześniejsze doświadczenie zawodowe jako pracownik produkcji/ operator linii/ monter w firmie produkcyjnej,
    • znajomości narzędzi takich jak: 5S, Kanban, Kaizen,
    • umiejętności skutecznego zarządzania grupą,
    • gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym od poniedziałku do piątku,
    • dobra organizacja pracy i umiejętność planowania pracy własnej i podległego zespołu,
    • odpowiedzialność, kreatywność, zaangażowanie,
    • mile widziana komunikatywna znajomości języka angielskiego.

    Zainteresowane osoby zachęcamy do składania aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ lub złożenia CV osobiście – ul. Gabriela Narutowicza 61 w Sosnowcu.

    Dziękujemy za każdą aplikacje, jednocześnie informujemy,
    że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dołączenie do CV poniższej klauzuli:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SumiRiko Automotive Hose Poland Sp. z o.o. w Sosnowcu w celu przedstawiania mi ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy z 29. 08. 1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania."