Oferta pracy

Lider Linii Produkcyjnej

SumiRiko Automotive Hose Sp. z o.o.O firmie

SumiRiko Automotive Hose Sp. z o.o.

Gabriela Narutowicza 61

Sosnowiec

Twój zakres obowiązków

  • dbanie o bezpieczeństwo podległych pracowników,

  • zarządzanie i koordynacja pracy około 10 osobowej grupy podległych pracowników,

  • wdrażanie i szkolenie nowoprzyjętych pracowników,

  • zapewnienie wysokiej jakości produkowanych wyrobów, wydajności linii produkcyjnej i poprawności procesu produkcyjnego,

  • wypełnianie dokumentacji i raportów produkcyjnych dla podległego obszaru.

Nasze wymagania

  • przynajmniej 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (związanym z zarządzaniem podległymi pracownikami) w firmie produkcyjnej (warunek konieczny)

  • doświadczenie w branży motoryzacyjnej będzie dużym atutem,

  • znajomości narzędzi takich jak: 5S, Kanban, Kaizen,

  • umiejętności skutecznego zarządzania grupą,

  • gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym od poniedziałku do piątku,

  • dobra organizacja pracy i umiejętność planowania pracy własnej oraz podległego zespołu,

  • odpowiedzialność, kreatywność, zaangażowanie,

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wcześniejszego doświadczenia kandydata,

  • miesięczną premię uzależnioną od wyników pracy,

  • zatrudnienie bezpośrednio przez firmę w oparciu o umowę o pracę na pełny etat,

  • prywatną opiekę medyczną finansowaną przez pracodawcę,

  • pakiet socjalny (wczasy pod gruszą, benefity finansowe na święta),

  • możliwość wykupienia pakietu sportowego i ubezpieczenia grupowego na życie w przystępnych cenach,

  • dogodną lokalizację pracy (centrum miasta),

  • pracę w systemie 3 zmianowym od poniedziałku do piątku,

  • nowoczesną i przestronną halę produkcyjną,

  • możliwość realizacji własnych pomysłów, otwartość i różnorodność wśród współpracowników,

  • współpraca i wsparcie młodego, a jednocześnie doświadczonego zespołu Liderów innych obszarów,

  • uczestniczenie w powstawaniu i rozwoju nowoczesnej, młodej i dobrze zorganizowanej firmy, której naczelne hasło to „Stworzyć wymarzoną fabrykę w Polsce”.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

SumiRiko Automotive Hose Poland Sp. z o.o. to inwestycja japońskiego koncernu Sumitomo Riko, światowego lidera w zakresie produkcji wyrobów na potrzeby branży motoryzacyjnej.

Nowoczesny zakład, zlokalizowany w centrum Sosnowca produkuje przewody do układów paliwowych, klimatyzacji oraz jednostek napędowych.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy