Lider magazynów wyrobów gotowych

Rimaster Poland Spółka z o.o.O firmie

  • Czaplinek

    zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło rok temu
  • Kierownik
Rimaster Poland jest częścią grupy szwedzkiej opartej na fundamentach wieloletniej kultury oraz tradycji, które czynią nas stabilnym, rzetelnym oraz elastycznym producentem dla wielu naszych stałych klientów na całym świecie. Wielu z nich trwa niezmiennie z nami od początku istnienia naszej firmy. Nasza strategia prowadzi nas w kierunku nieustannego rozwoju i doskonalenia. Jesteśmy producentem wiązek kablowych do specjalistycznych maszyn, pojazdów i systemów przemysłowych. W chwili obecnej jesteśmy jednym z największych pracodawców na tym terenie, zatrudniającym obecnie ponad 700 osób. Naszym najważniejszym kapitałem jest potencjał ludzki, dlatego naszym pracownikom oferujemy stabilne zatrudnienie oraz nieustanny rozwój.
Poszukujemy osoby chętnej do podjęcia pracy na stanowisku:
LIDER MAGAZYNÓW WYROBÓW GOTOWYCH

ZADANIA:

  • Organizowanie i kierowanie pracą w magazynie wyrobów gotowych i półproduktów
  • Realizacja transakcji in/out w systemie ERP, kontrola poprawności ich wykonania oraz dbałość o właściwy obieg dokumentów
  • Współpraca z działami: produkcji, transportu, planowania
  • Przyjmowanie wyrobów gotowych oraz półproduktów z produkcji
  • Wydawanie półproduktów do procesu produkcyjnego
  • Kompletowanie i organizacja wysyłek produktów
  • Nadzór nad konfekcjonowaniem i pakowaniem materiałów
  • Dbałość o składowanie materiałów w właściwych lokalizacjach
  • Udział w inwentaryzacji ciągłej i cyklicznej
  • Analiza efektywności pracy w magazynie i transporcie wewnętrznym.
  • Raportowanie do przełożonych
  • Motywowanie zespołu
  • Udział w projektach doskonalenia procesów (ISO, 5S, Kaizen)

OCZEKIWANIA JAKIE STAWIAMY WOBEC KANDYDATÓW:

  • Zaangażowanie, samodzielność, terminowość, dobra organizacja pracy
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
  • Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie minimum średnie. Mile widziane – wyższe
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem (10-20 osób)
  • Doświadczenie w użytkowaniu programów klasy ERP lub WMS
  • Znajomość obsługi pakietu MS Office
  • Mile widziane uprawnienia do kierowania wózkiem widłowym

OFERUJEMY:

Warunki finansowe:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie ustalone adekwatnie do posiadanych kwalifikacji
  • Bogaty program profesjonalnych szkoleń prowadzonych przez renomowane firmy szkoleniowe
  • Program rozwojowy dostosowany do potrzeb zawodowych

Atrakcyjne warunki socjalne w pakiecie:

  • Dofinansowania z okazji świąt
  • Upominki z okazji dnia kobiet i mężczyzn, dnia dziecka
  • Dopłaty do aktywności sportowej, do wypoczynku
  • Finansowanie biletów na lokalne eventy
  • Organizujemy pracownicze imprezy integracyjne
  • Organizujemy wycieczki dla pracowników
  • Dofinansujemy naukę języka obcego

Stawiamy na bardzo dobrą atmosferę pracy zespołowej!

Dajemy możliwość rozwoju zawodowego!

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy