Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Lider magazynu

ecoABM

  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie, organizacja pracy oraz motywowanie podległego zespołu (ok 5-10 osób, m.in. przydzielanie zadań, ustalanie priorytetów, nadzór nad realizacją zadań, organizacja pracy zgodnie z przepisami BHP),

  • Planowanie i koordynowanie płynnego działania magazynu oraz dokumentacji magazynowej,

  • Zapewnienie płynności dostaw oraz kontrola ilościowa i jakościowa towaru,

  • Monitorowanie wyników efektywności, jakości i terminowości realizacji wyznaczonych celów,

  • Poszukiwanie usprawnień technologicznych procesów,

  • Wdrażanie optymalnych rozwiązań na zagospodarowanie przestrzeni magazynowej,

  • Wspieranie kadry managerskiej w tworzeniu procedur,

  • Nadzór nad ewidencją czasu pracy oraz ocena wyników pracy podległych pracowników,

  • Współpraca z innymi działami w firmie

  • Zagospodarowanie powierzchni magazynowej w związku z rozbudową magazynu

  • Zapewnienie obsługi logistycznej podczas inwentaryzacji

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem oraz przestrzenią magazynową - min 2 lata,

  • Doświadczenie w pracy w magazynie w zakresie przyjmowania i wydawania dostaw, kompletacji zamówień, pakowania zamówień jednoproduktowych oraz paletowych,

  • Praktyczna znajomość zagadnień logistycznych i procesów magazynowych

  • Praktyczna znajomość systemów magazynowych WMS

  • Doświadczenie w organizacji inwentaryzacji

  • Zaangażowanie, samodzielność, samodyscyplina, odpowiedzialność

  • Predyspozycje oraz umiejętności do kierowania grupą,

  • Umiejętność organizacji pracy własnej i zespołu.

Mile widziane

  • Doświadczenie we wdrażaniu systemu WMS

  • Uprawnienia na wózki widłowe

  • Znajomość programu Subiekt

  • Znajomość branży OZE

To oferujemy

  • dobrą atmosferę pracy oraz charyzmatycznego szefa

  • realny wpływ na rozwój firmy

  • możliwość awansu na stanowisko kierownicze

  • wdrożenie w branżę, produkty, firmę, zespół oraz stanowisko pracy

  • budżet szkoleniowy - zależy nam na zwiększaniu Twoich kwalifikacji na szkoleniach i konferencjach

  • pracę w godzinach 8.00-16.00

  • niezbędne narzędzia pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

ecoABM

EcoABM to największa hurtownia fotowoltaiczna w województwie Podlaskim. Posiadamy w swojej ofercie produkty fotowoltaiczne najwyższej jakości w bardzo konkurencyjnych cenach. Nasza hurtownia posiada wysokie stany magazynowe oraz konkurencyjne ceny, co jest ogromną zaletą we współpracy z Klientami. Zajmujemy się głównie sprzedażą hurtową, zaś naszymi klientami są firmy elektroinstalacyjne, monterskie oraz zajmujące się sprzedażą fotowoltaiki na terenie całego kraju. Poza sprzedażą zajmujemy się również organizacją licznych szkoleń oraz konferencji w obrębie branży odnawialnych źródeł energii, ponieważ naszym zdaniem edukacja przekłada się na wyższą jakość pracy. Mamy duży apetyt na rozwój i poszukujemy specjalistów, którzy chcą się rozwijać razem z nami!

Jeśli lubisz pracę z ludźmi, sprzedaż i szukasz pracy pełnej wyzwań oraz możliwości to zapraszamy do udziału w procesie rekrutacyjnym.

Przewiń do profilu firmy