Oferta pracy

Lider magazynu

AWG Sp. z o.o.O firmie

4 2004 500 brutto / mies.
  • Bolesławiec

    Bolesławiec, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę tymczasową
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • koordynowanie pracy kilkuosobowego zespołu pracowników magazynowych

  • dbałość o płynność transportu wewnątrz magazynu i nadzór nad poprawnością rozlokowania towaru

  • odpowiedzialność za bezpieczeństwo pracy zespołu i przestrzeganie standardów BHP

Nasze wymagania

  • uprawnień do obsługi wózków widłowych (UDT)

  • doświadczenia w prowadzeniu wózka widłowego wysokiego składowania

  • umiejętność koordynowania pracy zespołu

To oferujemy

  • umowa o pracę tymczasową z gwarancją zatrudnienia bezpośredniego u Klienta

  • stałe wynagrodzenie miesięczne: 3300 zł netto

  • pracę w systemie 2-zmianowym od poniedziałku do piątku

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

AWG Sp. z o.o.

AWG Sp. z o.o. jest działającą na rynku polskim agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej nr 10052.

Przewiń do profilu firmy