Oferta pracy

Lider Magazynu

DPM Sp. z o.o.O firmie

  • Chorzów, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

 Dla naszego Klienta, firmy rodzinnej działającej w sektorze dostaw maszyn i urządzeń dla przemysłu mięsnego, branży gastronomicznej i pozostałego przemysłu spożywczego, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • koordynowanie pracy podległego zespołu,
  • zarządzanie procesem dostaw oraz kontrola ilościowa i jakościowa materiałów,
  • rejestracja przepływów magazynowych w dedykowanym systemie,
  • kompletowanie towarów zgodnie z zamówieniami,
  • pakowanie oraz przygotowywanie towaru do wysyłki,
  • udział w inwentaryzacjach i pozostałe prace magazynowe,
  • współpraca z innymi działami firmy oraz partnerami zewnętrznymi,
  • optymalizacja procesów magazynowych.

Wymagania:

  • min. 2 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku magazyniera / lidera / koordynatora,
  • dobra organizacja, umiejętność pracy pod presją czasu,
  • znajomość obsługi komputera,
  • łatwość budowania relacji interpersonalnych,
  • zaangażowanie oraz sumienność w pełnieniu obowiązków,
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych będą dodatkowym atutem,
  • mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie – umowa o pracę,
  • jednozmianowy tryb pracy,
  • różnorodne, odpowiedzialne zadania,
  • przyjazną atmosferę.

Aplikując zgadzasz się na przetwarzanie przez DPM Sp. z o.o., danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub innych przepisach prawa, np. Twój wizerunek, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.

Ogłoszenie archiwalne