Lider magazynu - Dział Logistics Warehouse

Samsung Electronics Poland Manufacturing Sp. z o.o. O firmie

Samsung Electronics Poland Manufacturing Sp. z o.o.

Adama Mickiewicza 52

Wronki

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór i zarządzanie magazynem wyrobów gotowych

  • Efektywne zarządzanie pracownikami

  • Opracowywanie i wdrażanie nowych procesów magazynowych i logistycznych.

  • Sporządzanie raportów i analiz związanych z pracą magazynu

  • Efektywna współpraca z działami: produkcji, jakości oraz planowania produkcji

  • Systematyczne inwentaryzacje magazynu

Nasze wymagania

  • Wykształcenia wyższego logistycznego

  • Doświadczenie na stanowisku kierowniczym w zarządzaniu magazynem.

  • Znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację

  • Bardzo dobra znajomość procesów magazynowych

  • Zdolności analityczne i organizacyjne

  • Umiejętność rozwiązywania problemów i podejmowania samodzielnych decyzji

  • Umiejętność praktycznego zastosowania narzędzi MS Office

Mile widziane

  • Znajomość systemu WMS, SAP

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie

  • Wiele wyzwań i ambitnych zadań

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Możliwość korzystania z dofinansowania do benefitów: opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta Benefit Multisport

  • Bezpłatny dojazd z Poznania, Lubonia, Szamotuł, Tarnowa Podgórnego, Rokietnicy

  • Dostęp do najnowszych technologii