Ta oferta pracy jest nieaktualna od 99 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Lider magazynu

  • Jelcz-Laskowice, dolnośląskie
  • Kierownik
  • 2018-02-09

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Obowiązki:

    • koordynowanie i zarządzanie: przepływem materiałów i zespołem pracowników,
    • tworzenie instrukcji pracy oraz standaryzacji pracy w języku polskim i angielskim,
    • tworzenie, monitorowanie wskaźników KPI,
    • zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentacji i rozliczeń magazynowych w systemie informatycznym,
    • kontrola i optymalizacja procesów magazynowych,
    • zapewnienie prawidłowych i terminowych realizacji wysyłek, nadzór nad przyjmowaniem dostaw,
    • zapewnienie sprawnego przepływu materiałów wewnątrz zakładu,
    • dbanie o poprawność prowadzonej dokumentacji magazynowej z uwzględnieniem dokumentacji dotyczącej przepływu materiałów,
    • nadzorowanie przestrzegania zasad BHP,
    • zapewnienie zgodności stanu magazynowego z systemem, koordynacja realizacji inwentaryzacji.

    Wymagania:

    • min. 2-3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w obszarze gospodarki magazynowej,
    • znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalajacym na samodzielne opracowywanie dokumentacji i komunikację z klientem,
    • bardzo dobra znajomość procesów magazynowych,
    • doświadczenie w zarządzaniu małym zespołem pracowników,
    • rozwinięte umiejętności kierownicze,
    • bardzo dobra obsługa komputera  - bieżąca praca z programami magazynowymi.

    Oferujemy:

    • ciekawe wyzwanie zawodowe dla ambitnych,
    • pracę w prężnie rozwijającej się firmie z kapitałem międzynarodowym,
    • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę.

    Osoby spełniające wymogi, zainteresowane ofertą proszone są o nadsyłanie CV ze zdjęciem i LM klikając przycisk:

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

    bottom