Oferta pracy

Lider magazynu

EISBERG

  • Bydgoska 22, Legnica
    Legnica, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

EISBERG

Bydgoska 22

Legnica

Twój zakres obowiązków

  • Dbałość o zapewnienie bezpiecznego środowiska pracy w oparciu o zasady BHP i PPOŻ

  • Planowanie, organizacja oraz nadzór nad przebiegiem procesów magazynowych

  • Dbałość o zapewnienie najwyższej jakości, produktywności i terminowości procesów magazynowych

  • Zarządzanie pracą podległego zespołu pracowników magazynu

  • Zapewnienie prawidłowości stosowania procedur magazynowych

  • Planowanie optymalnego wykorzystania przestrzeni magazynowej

  • Planowanie i implementacja działań usprawniających procesy magazynowe

  • Zarządzanie dokumentacją związaną z procesami magazynowymi

Nasze wymagania

  • Min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane w branży spożywczej)

  • Umiejętność zarządzania zespołem oraz motywowania zespołu

  • Umiejętność organizacji pracy oraz doświadczenie w zarządzaniu procesami magazynowymi

  • Nastawienie na szukanie nowych rozwiązań oraz usprawnień procesów

  • Komunikatywność, zaangażowanie, samodzielność, samodyscyplina

  • Konsekwencja w działaniu, poczucie odpowiedzialności za podległy zespół

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym oraz w weekendy

  • Mile widziane uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych

  • Znajomość systemu HACCP jest dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej firmie

  • dalszy rozwój zawodowy

  • adekwatne do poziomu kompetencji wynagrodzenie za pracę

  • system premiowy

  • dodatkowe benefity: luxmed, multisport

  • świadczenia z ZFŚS

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • wyprawka dla dziecka

  • paczki świąteczne

EISBERG

Grupa Eisberg jest wiodącym przedsiębiorstwem w obszarze przetwórstwa warzyw. Nasza spółka należy do szwajcarskiego koncernu z branży spożywczej Bell Food Group osiągającego roczne obroty w wysokości 3,4 miliarda franków szwajcarskich i zatrudniającego prawie 9.800 pracowników. W Polsce działamy od 1992 roku.

Przewiń do profilu firmy