Oferta pracy

Lider Magazynu

HYDRO Extrusion Poland Spółka z o.o. O firmie

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • kierowanie kilkuosobową grupą

  • monitorowanie wskaźników i dbałość o realizację

  • praca w systemie SAP

  • współudział w rekrutacjach na stanowisko magazyniera

  • wprowadzanie nowych rozwiązań w pracy, celem poprawy efektywności i bezpieczeństwa pracy

  • odpowiedzialność na standaryzację pracy i skuteczność pracy magazynu

Nasze wymagania

  • umiejętność delegowania zadań i zarządzania grupą kilkudziesięciu osób

  • gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej

  • mile widziane: uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi

  • znajomość system SAP

To oferujemy

  • wynagrodzenie uzależnione od indywidualnych kompetencji i postaw

  • ZFŚS (bony, paczki, kafeteria My Benefit, MultiSport)

  • prywatną opiekę medyczną

  • dodatkowe ubezpieczenie na życie

  • pracę w dynamicznym, międzynarodowym środowisku w branży automotive

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • wyprawka szkolna

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

HYDRO Extrusion Poland Spółka z o.o.

Firma Hydro Extrusion Poland to czołowy producent profili aluminiowych w Polsce. Oferujemy innowacyjne produkty i innowacyjne rozwiązania opierając się na spełnianiu i przekraczaniu oczekiwań naszych Klientów.

Dlatego poszukujemy osób, które nie boją się wyzwań i zmian, sięgają po nowoczesne pomysły, lubią pracować zespołowo, chcą rozwijać swój potencjał, uczyć się od najlepszych i kształtować swoją karierę.

Przewiń do profilu firmy