W treści CV prosimy o zamieszczenie poniższej klauzuli: „Wyrażam zgodę na administrację, przetwarzanie i przechowywanie moich danych osobowych przez TESAR POLSKA Sp. z o.o. z siedzibą w Niepołomicach przy ul. Skarbowa 34, REGON 241386501 NIP 634 273 09 34 w celach związanych z procesami rekrutacji oraz w celu ustalenia warunków przed zawarciem umowy o pracę. Jednocześnie oświadczam, że wszystkie dane, które są włączone do CV zostały dostarczone dobrowolnie i są one prawdziwe". Opcjonalnie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy i innych danych zebranych w trakcie procesu rekrutacji przez TESAR POLSKA Sp. z o.o. z siedzibą w Niepołomicach w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych na podobne stanowisko”.
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Tesar Polska Sp. z o.o.

Lider Magazynu

Tesar Polska Sp. z o.o.O firmie

Skarbowa 34

Niepołomice

Twój zakres obowiązków

  • rozładunek i kontrola dostaw,

  • wydawanie materiałów na dział produkcji,

  • pakowanie i załadunek wysyłek,

  • organizacja pracy magazynu i optymalizacja procesów w obszarze magazynu,

  • kontrola poprawności stanów magazynowych – przeprowadzanie cyklicznej inwentaryzacji,

  • dbałość o bezpieczeństwo i higienę pracy.

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie,

  • samodzielność i dobra organizacja pracy,

  • język angielski w stopniu komunikatywnym,

  • prawo jazdy kat. B,

  • uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi i suwnicami z poziomu 0,

  • doświadczenie w obsłudze systemów ERP,

  • mile widziane 2-3 letnie doświadczenie w pracy na magazynie,

  • dokładność, zdyscyplinowanie i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

To oferujemy

  • międzynarodowe środowisko pracy,

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,

  • benefity pozapłacowe – m.in. opieka medyczna, pakiet sportowo-rekreacyjny, fundusz socjalny,

  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • karty przedpłacone

  • pakiet sportowo-rekreacyjny

  • fundusz socjalny

Tesar Polska Sp. z o.o. wiodący producent transformatorów rozdzielczych oraz przekładników, będący częścią szwajcarskiej grupy R&S International Holding.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje