Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Lider magazynu

ROSINSKI PACKAGING Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

  • Przemysłowa 13, Nowy Dwór Mazowiecki
    Nowy Dwór Mazowiecki, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca stacjonarna
  • pracodawca nie wymaga CV
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:tak, 3 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Przemysłowa 13

Nowy Dwór Mazowiecki

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie, organizowanie oraz kontrolowanie pracy podległego zespołu,

  • Nadzór nad prawidłowością gospodarki magazynowej, obiegiem dokumentów, rozliczaniem pracy zespołu,

  • Organizowanie i nadzorowanie procesów przyjęć i wydań,

  • Bieżąca współpraca z poszczególnymi działami firmy,

  • Dbanie o wysoką jakość procesów magazynowych,

  • Zarządzanie dokumentacją,

  • Dbałość o przestrzeganie przepisów BHP oraz PPOŻ,

  • Rozpatrywanie reklamacji związanych z brakami i uszkodzeniami towarów powstałych podczas transportu.

Nasze wymagania

  • Co najmniej 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w magazynie,

  • Praktyczna znajomość zasad i dokumentów dotyczących gospodarki magazynowej,

  • Znajomość procesów dystrybucyjnych,

  • Systematyczność i dobra organizacja pracy własnej,

  • Biegła obsługa komputera oraz stosownych systemów informatycznych w celach magazynowych, logistycznych, automatycznego raportowania,

  • Chęć do stałego rozwoju, szkoleń, podnoszenia swoich umiejętności,

  • Umiejętność analitycznego myślenia, dokładność, precyzja,

  • Uprawnienia do obsługi wózków jezdniowych.

Mile widziane

  • Znajomość gospodarki materiałowej,

  • Znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • Umowę o pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji rynkowej,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Możliwość rozwoju i zwiększania kwalifikacji,

  • Świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (wczasy pod gruszą, bony świąteczne, paczki mikołajkowe dla dzieci i inne),

  • Ubezpieczenie grupowe dla pracowników i członków rodzin,

  • Prywatną opiekę medyczną.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

ROSINSKI PACKAGING to lider w produkcji opakowań z tworzyw sztucznych do chemii gospodarczej, kosmetyków, artykułów spożywczych i parafarmaceutyków. Nasze wyroby trafiają na rynki całego świata. Dysponujemy bardzo dobrze zorganizowanym i ciągle modernizowanym zapleczem produkcyjnym, narzędziownią, taborem logistycznym. Dokładamy wszelkich starań aby świadczone przez nas usługi oraz produkowane opakowania charakteryzowały się nowoczesnością, wysokim standardem jakościowym i były przyjazne otoczeniu. Naszym pracownikom oferujemy stabilną, ciekawą i pełną wyzwań pracę.

Więcej szczegółów można znaleźć na naszej stronie www.rosinski.com.pl

Przewiń do profilu firmy