Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Lider Magazynu

WSK-PoznańO firmie

  • Unii Lubelskiej 3, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

WSK-Poznań

Unii Lubelskiej 3

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie Magazynem Wyrobów Gotowych oraz Magazynem Materiałów, w których pracuje łącznie ok. 8 Magazynierów

  • Praca na I zmianie

  • Rejestracja transakcji magazynowych w systemie ERP

  • Zapewnienie i koordynacja ciągłości procesów magazynowych oraz ich optymalizacja pod względem kosztów, jakości i wydajności

  • Raportowanie w oparciu o wskaźniki magazynowe

  • Dbałość o bezpieczne środowisko pracy.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie

  • Wiedza i doświadczenie z zakresu gospodarki magazynowej, prowadzenia dokumentacji magazynowej w systemach informatycznych, zasad odpowiedniego przechowywania towarów

  • Znajomość modułów gospodarki magazynowej w systemach ERP oraz programów Microsoft Office

  • Komunikatywność

  • Umiejętność planowania oraz organizacji pracy

  • Samodzielność, decyzyjność, umiejętność rozwiązywania problemów

  • Nastawienie na cel i konsekwentna realizacja

  • Uprawnienia na wózki widłowe i do obsługi suwnicy z poziomu roboczego

  • Umiejętność posługiwania się kartami charakterystyk materiałowych.

To oferujemy

  • umowę o pracę w firmie z wieloletnimi tradycjami

  • stabilność zatrudnienia

  • szkolenia

  • przyjazną atmosferę

  • pakiet socjalny

  • dofinansowanie do kart MultiSport

WSK-Poznań

Jesteśmy znaczącym producentem aparatury wtryskowej do silników wysokoprężnych, osprzętu lotniczego oraz precyzyjnych elementów kooperacyjnych. Posiadamy ugruntowaną pozycję w przemyśle motoryzacyjnym i lotniczym. Nasze wyroby znane są z bardzo wysokiej jakości tak w kraju jak i na świecie, czego dowodem są liczne nagrody i wyróżnienia.

Przewiń do profilu firmy

Szczegółowe warunki pracy i płacy zostaną przedstawione w trakcie rozmów kwalifikacyjnych z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane naszą ofertą pracy prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych za pomocą przycisku Aplikuj teraz.