Ta oferta pracy jest nieaktualna od 104 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Lider Magazynu

  • Pruszków, mazowieckie
  • Kierownik
  • 03.08.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    opis

    W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Pruszków

    Wymagania

    • min. rok doświadczenia w zakresie zarządzania małym zespołem
    • umiejętności zarządzania zespołem, poparte sukcesami
    • min. rok doświadczenia w pracy na porównywalnym stanowisku
    • wiedza na temat operacji magazynowych i zasad gospodarki magazynowej
    • znajomość systemów magazynowych
    • bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność podejmowania trafnych decyzji
    • odpowiedzialność i zaangażowanie
    • bardzo dobra obsługa komputera

    Zakres obowiązków

    • planowanie i koordynowanie pracy podległej grupy pracowników magazynowych
    • realizacja określonych zadań związanych z wykonaniem operacji magazynowych
    • realizacja określonych celów jakościowych,
    • szkolenie i ocena podległych zespołów operacyjnych,

    Oferujemy

    • stabilne zatrudnienie i dobre warunki umowy o pracę
    • pracę w renomowanej firmie będącej wiodącym operatorem logistycznym w Polsce
    • pakiet świadczeń socjalnych
    • szansę podnoszenie kwalifikacji i rozwój zawodowy w strukturach organizacji
    • pracę w dynamicznym i zaangażowanym zespole
    • udział w ciekawych projektach
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z poźn. zm.)

    www.nolimit.pl