Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Lider Magazynu

Solaris Laser S.A.O firmie

  • Farbiarska 39, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Solaris Laser S.A.

Farbiarska 39

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie wydajnej pracy magazynu aby umożliwić osiągnięcie wyznaczonych celów produkcyjnych i sprzedażowych

  • zapewnienie dostawy materiałów do linii produkcyjnych zgodnie z harmonoramem

  • szkolenie nowych operatorów w zakresie procesów i narzędzi magazynowych

  • zapewnienie zgodności stanów magazynowych podczas cyklicznych i końcoworocznych inwentaryzacji

  • zapewnienie terminowego i dokładnego rejestrowania transakcji magazynowych w systemach komputerowych

  • rozwiązywanie wszelkich kwestii i problemów, które występują w magazynie

  • poszukiwanie sposobów na zmniejszenie ilości odpadów i niezgodności ilościowych

  • zapewnienie, że standardy bezpieczeństwa i higieny pracy są traktowane priorytetowo

  • zapewnienie, że wszelkie manewrowanie produktami i materiałami odbywa się zgodnie z procedurami bezpieczeństwa pracy

  • przechowywanie materiałów niebezpiecznych zgodnie z wymogami,

  • utrzymanie pojazdów, maszyny i sprzętu w odpowiedniej kulturze technicznej

  • regularne komunikowanie priorytetów i celów podległym pracownikom

Nasze wymagania

  • minimum 3 lata doświadczenia w pracy w magazynie

  • podstawowa znajomość języka angielskiego (zrozumienie angielskiej dokumentacji związanej z logistyką)

  • osobowość odpowiedzialnego lidera

  • umiejętność zarządzania wieloma różnymi zadaniami w tym samym czasie

  • umiejętność planowania i analizowania podejmowanych działań

  • wiedza z zakresu procesów i procedur związanych z zarządzaniem magazynem

  • obsługa komputera i doświadczenie w pracy z aplikacjami biurowymi, takimi jak Microsoft Excel

  • doświadczenie w pracy z systemami magazynowymi

  • sumienność i dokładność

Solaris Laser jest wiodącym światowym producentem przemysłowych systemów kodowania, znakowania i grawerowania laserami włóknowymi i CO2. Specjalizujemy się w rozwoju systemów laserowych przeznaczonych do statycznego i dynamicznego kodowania produktów będących w ruchu.

Solaris jest częścią Markem-Imaje, globalnego producenta rozwiązań do identyfikacji i śledzenia produktów. Nasze połączone rozwiązania pomagają producentom zmniejszyć ilość odpadów, zwiększyć wydajność, osiągnąć zgodność z przepisami i chronić swoją markę.

Oferujemy najbardziej kompletny asortyment wiodących na rynku systemów znakowania i kodowania wraz z oprogramowaniem, usługami i rozwiązaniami w zakresie materiałów eksploatacyjnych, dzięki czemu możesz usprawnić wszystkie swoje potrzeby w zakresie drukowania, korzystając z usług jednego dostawcy.

Przewiń do profilu firmy