Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Lider Magazynu

Rolladen Group

5 550 brutto / mies.

Fabryczna 16

Fabryczna

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • organizacja pracy magazynu surowców , wyrobu gotowego oraz cross-dockowego

  • wyznaczanie zadań na obszarach pracy magazynu

  • przekazywanie surowców do działu produkcji zgodnie z potrzebami

  • organizacja wysyłek i przyjmowanie dostaw

  • tworzenie dziennych raportów z postępów wykonanych zadań / prac

Nasze wymagania

  • doświadczenie w organizacji pracy magazynu i zarządzaniu kilkuosobowym zespołem

  • odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań i obowiązków

  • dbałość o czystość i porządek w miejscu pracy

  • znajomość obiegu dokumentów w magazynie

  • znajomość magazynowych systemów komputerowych

  • posiadanie uprawnień i doświadczenia w obsłudze wózków widłowych

  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w zakładzie produkcyjnym w centrum Wrocławia (ul. Fabryczna) u polskiego pracodawcy,

  • pracę w gronie doświadczonych specjalistów

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

  • bonus rekrutacyjny do 4500zł

  • dostępny catering na teranie obiektu

  • naukę języka angielskiego przez Native speakera

  • dofinansowane ubezpieczenie grupowe i opiekę medyczną

O nas

Rolladen Group jest firmą produkcyjną z 20-letnim doświadczeniem w branży bram garażowych i rolet zewnętrznych.

Od 2008 roku pierwszą linią sprzedaży naszych produktów jest internet pod marką rolladenplanet.de

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy osoby na stanowisko: