Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1216 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Lider – Monter Rusztowań

  • Byków (pow. wrocławski), dolnośląskie
  • Specjalista
  • 24.03.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    MIDROC ALUCROM

    Jesteśmy częścią szwedzkiej firmy Midroc Alucrom z siedzibą w Goteborgu. Wspólnie należymy także do koncernu Midroc Group skupiającego firmy z branży produkcji, zarządzania projektami, nieruchomości i innowacji technologicznych. Zajmujemy się obróbką oraz zabezpieczeniem antykorozyjnym wielkogabarytowych powierzchni stalowych na potrzeby przemysłu.

    Naszym priorytetem jest jakość!

                                                                                                                                                                 Dołącz do Nas!

    LIDER – MONTER RUSZTOWAŃ

    Miejsce pracy: Byków (pow. wrocławski)
    Region: dolnośląskie

    Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie wykonywała pracę w zakresie montażu oraz demontażu rusztowań oraz za nadzór pracowników.

    Zakres obowiązków:

    • montaż rusztowań w obiektach przemysłowych w Szwecji,
    • nadzór nad pracą podległych pracowników,
    • kontrola wykonania zadań,
    • szkolenie pracowników w zakresie montażu rusztowań,
    • kontrola pracowników pod katem przestrzegania przepisów BHP.
    • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodne porozumiewanie się,
    • uprawnienia montera rusztowań,
    • umiejętność pracy w grupie,
    • umiejętność podejmowania szybkich decyzji,
    • doświadczenie w zarządzaniu zespołem będzie dodatkowym atutem
    • zaangażowanie,
    • prawo jazdy kategorii B.
    • pracę w międzynarodowej firmie na terenie Szwecji,
    • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
    • atrakcyjne wynagrodzenie.

    Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie swojej aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ
    i dołączenie klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).