Lider Obiektu

SPIE Building Solutions Sp. z o. o.O firmie

  • Młochów (pow. pruszkowski), mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

SPIE Building Solutions specjalizuje się w usługach multitechnicznych dla nieruchomości w całej Polsce, o łącznej powierzchni ponad 6,5 mln m2. Gwarantujemy wsparcie na każdym etapie cyklu życia budynku: od koncepcji i projektu instalacji i systemów, po ich wykonanie, konserwacje i modernizacje. Przygotowujemy analizy i na bazie długoletniego doświadczenia budujemy nowe koncepcje. Nasi eksperci generują wiele nowych, innowacyjnych pomysłów, koncentrując się na optymalizacji i efektywności projektów.

Twoje zadania:

  • wykonywanie codziennych obchodów obiektu oraz weryfikowanie pracy najważniejszych urządzeń i instalacji na prestiżowym obiekcie komercyjnym;
  • planowanie wspólnie z przełożonym harmonogramu prac przeglądowych w oparciu o wytyczne z DTR oraz o nasze dobre praktyki;
  • budowanie i utrzymywanie relacji biznesowych z klientem;
  • wdrażanie własnych pomysłów w zakresie realizacji obsługi obiektu;
  • nadzór nad pracą podwykonawców;
  • zarządzenie dokumentacją obiektu;
  • optymalizacja kosztów eksploatacyjnych, napraw.

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie średnie techniczne (preferowane specjalności: elektryczna, automatyczna, HVAC, wod-kan);
  • bardzo mile widziane doświadczenie w obsłudze systemów budynkowych - tj. przeglądy, konserwacje, naprawy, lub modernizacje - głównie systemów elektrycznych i elektronicznych, wentylacji, klimatyzacji, wod-kan;
  • doświadczenie w obsłudze technicznej budynków i zarządzaniu planowymi przeglądami;
  • praktyczna znajomość obsługi komputera (Excel, Word);
  • cechy takie jak: efektywna organizacja czasu i pracy, samodzielność, odpowiedzialność.

Mamy dla Ciebie:

  • nowoczesne narzędzia pracy;
  • umowę o pracę od pierwszego dnia;
  • możliwości rozwoju;
  • dofinansowanie do Karty MultiSport Plus;
  • prywatną opiekę medyczną;
  • premie za polecenia pracownicze;
  • wczasy pod gruszą;
  • dofinansowanie do żłobków i przedszkoli;
  • dofinansowanie do wydarzeń kulturalnych.

Kliknięcie przycisku „Wyślij” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez SPIE Building Solutions Sp. z o.o. zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 10.05.2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 r. poz. 1000). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy