Logo Pracuj.pl

Lider Obiektu

SPIE BUILDING Solutions Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Codzienne obchody obiektu oraz weryfikowanie pracy najważniejszych urządzeń i instalacji
  • Utrzymanie w pełnej sprawności infrastruktury technicznej nieruchomości
  • Planowanie wspólnie z przełożonym harmonogramu prac przeglądowych
  • Nadzór nad pracą podwykonawców
  • Zarządzanie dokumentacją obiektu
  • Optymalizacja kosztów eksploatacyjnych i napraw
  • Budowanie i utrzymywanie relacji biznesowych z klientem

Podział czasu pracy

70%

Praca techniczna

30%

Praca z dokumentacją

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne (preferowane specjalności: elektryczna, automatyczna, HVAC, wod-kan)
  • Doświadczenie w obsłudze technicznej budynków i zarządzaniu planowymi przeglądami (konserwacje, naprawy lub modernizacje, głównie systemów elektrycznych i elektronicznych, wentylacji, klimatyzacji, wod-kan)
  • Praktyczna znajomość obsługi komputera (Excel, Word)
  • Uprawnienia elektryczne grupy 1 „E” do 1kV, mile widziane do 20kV;
  • Cechy takie jak: efektywna organizacja czasu i pracy, samodzielność, odpowiedzialność

To oferujemy

  • Nowoczesne narzędzia pracy
  • Umowę o pracę od pierwszego dnia
  • Możliwości rozwoju
  • Dofinansowanie do żłobków i przedszkoli
  • Dofinansowanie do wydarzeń kulturalnych

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie wypoczynku
  • program rekomendacji pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień

SPIE BUILDING Solutions Sp. z o.o.

SPIE Building Solutions specjalizuje się w usługach multitechnicznych dla nieruchomości w całej Polsce, o łącznej powierzchni ponad 6,5 mln m2. Gwarantujemy wsparcie na każdym etapie cyklu życia budynku: od koncepcji i projektu instalacji i systemów, po ich wykonanie, konserwacje i modernizacje. Przygotowujemy analizy i na bazie długoletniego doświadczenia budujemy nowe koncepcje. Nasi eksperci generują wiele nowych, innowacyjnych pomysłów, koncentrując się na optymalizacji i efektywności projektów.

Lider Obiektu, Warszawa