Oferta pracy

Lider Obiektu

SPIE BUILDING Solutions Sp. z o.o.

  • Zielona Góra

    Zielona Góra, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Codzienne obchody obiektu oraz weryfikowanie pracy najważniejszych urządzeń i instalacji

  • Utrzymanie w pełnej sprawności infrastruktury technicznej nieruchomości

  • Planowanie wspólnie z przełożonym harmonogramu prac przeglądowych

  • Nadzór nad pracą podwykonawców

  • Zarządzanie dokumentacją obiektu

  • Optymalizacja kosztów eksploatacyjnych i napraw

  • Budowanie i utrzymywanie relacji biznesowych z klientem

Podział czasu pracy
70%

Praca techniczna

30%

Praca z dokumentacją

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne (preferowane specjalności: elektryczna, automatyczna, HVAC, wod-kan)

  • Doświadczenie w obsłudze technicznej budynków i zarządzaniu planowymi przeglądami (konserwacje, naprawy lub modernizacje, głównie systemów elektrycznych i elektronicznych, wentylacji, klimatyzacji, wod-kan)

  • Praktyczna znajomość obsługi komputera (Excel, Word)

  • Uprawnienia elektryczne grupy 1 „E” do 1kV, mile widziane do 20kV;

  • Cechy takie jak: efektywna organizacja czasu i pracy, samodzielność, odpowiedzialność

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej firmie

  • Umowę o pracę od pierwszego dnia

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Dużą swobodę działania

  • Liczne szkolenia specjalistyczne

  • Możliwość poznania szerokiego zakresu instalacji budynkowych

  • Możliwość rozwoju i szybkiego awansu

  • Nowoczesne narzędzia pracy

  • Dofinansowanie do żłobków i przedszkoli

  • Dofinansowanie do wydarzeń kulturalnych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

SPIE Building Solutions specjalizuje się w usługach multitechnicznych dla nieruchomości w całej Polsce, o łącznej powierzchni ponad 6,5 mln m2. Gwarantujemy wsparcie na każdym etapie cyklu życia budynku: od koncepcji i projektu instalacji i systemów, po ich wykonanie, konserwacje i modernizacje. Przygotowujemy analizy i na bazie długoletniego doświadczenia budujemy nowe koncepcje. Nasi eksperci generują wiele nowych, innowacyjnych pomysłów, koncentrując się na optymalizacji i efektywności projektów.

Przewiń do profilu firmy