Lider obszaru Development i Data Engineering

RESPECT ENERGY S.A.

22 00026 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca zdalna, praca hybrydowa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Python

  • SQL

  • Kafka

  • Snowflake Data Cloud

  • Bash

  • AWS

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie strategii Infrastruktury IT oraz proponowanie i wdrażanie standardów infrastrukturalnych,

  • Identyfikacja, analiza oraz obsługa błędów i optymalizacji kodu / procesów w procesach developerskich,

  • Tworzenie map procesów, tworzenie procedur, instrukcji, reguł, scenariuszy reakcji i obsługi zachowani na platformie przetwarzania danych,

  • Współpraca z zespołem devops przy tworzeniu,

  • Udział w projektach związanych z infrastrukturą bezpieczeństwa IT,

  • Analiza zagadnień bezpieczeństwa IT,

  • Współpraca ze specjalistami i ekspertami IT w zakresie rozwoju procesów bezpieczeństwa IT,

  • Rozwój i utrzymanie platformy analitycznej przetwarzającej duże zbiory danych,

  • Współpraca z innymi działami w ramach struktury firmy przy budowaniu modeli predykcyjnych z wykorzystaniem Machine Learning i AI,

  • Tworzenie testów automatycznych,

  • Kontakt i negocjacje umów.

Nasze wymagania

  • Zaawansowana znajomość Python (min. 4 lata doświadczenia w produkcji),

  • Doświadczenie w pisaniu zapytań SQL,

  • Biegłość w procesie ETL/ELT,

  • Doświadczenie w akwizycji danych (wywołania API/pobieranie FTP), ETL, transformacja/normalizacja (od surowej do struktury schematu tabeli DB),

  • Znajomość Spark, Kafka, Snowflake, Airflow,

  • Min. 1,5 roku doświadczenia w automatyzacji modeli, tworzeniu pipelinów (ML Flow),

  • Doświadczenie w narzędziach chmurowych (preferowany AWS lub Azure),

  • Doświadczenie w pisaniu skryptów shell/bash,

  • Wiedza na temat konteneryzacji (kubernetes),

  • Znajomość koncepcji DevOps,

  • Znajomość analityki biznesowej (modelowanie procesów, rozrysowanie),

  • Minimum podstawowa znajomość architektury korporacyjnej,

  • Zarządzanie testami,

  • Znajomość angielskiego w mowie i piśmie (B2),

  • Dobre umiejętności komunikacyjne i organizacyjne.

Mile widziane

  • Doświadczenie w Apache Spark oraz w pracy z bazą danych Snowflake,

  • Modelowanie danych (schemat gwiazdy, kimball),

  • Narzędzia do wizualizacji danych, takie jak PowerBI, Streamlit,

  • Podstawy metodyki FinOps,

  • Doświadczenie z produktami z Power Platform oraz Dynamics.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

To oferujemy

  • Możliwość dopasowania formy zatrudnienia (umowa o pracę / B2B),

  • Dużą samodzielność pracy,

  • Swobodną atmosferę pracy i przestrzeń do wdrażania nowych pomysłów,

  • Strefę gier i relaksu (xbox i piłkarzyki),

  • Prywatną opiekę medyczną oraz kafeterię benefitów po okresie próbnym,

  • Pracę w firmie, która zmienia świat na bardziej zielony.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • siłownia w biurze

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • napoje

  • zniżki na studia na współpracujących uczelniach

RESPECT ENERGY S.A. jest jednym z największych niezależnych podmiotów na rynku energii elektrycznej w Polsce. Prowadzimy intensywne działania w zakresie dostępu do czystej energii oraz tworzymy inteligentne rozwiązania, pozwalające na bardziej efektywne wykorzystanie zasobów naturalnych. Współpracujemy z najliczniejszą grupą wytwórców produkujących energię z odnawialnych źródeł. Działalność naszej spółki skupia się na wielu dziedzinach – od handlu hurtowego energią, prawami majątkowymi czy gwarancjami pochodzenia, po sprzedaż energii do odbiorców końcowych.

Przewiń do profilu firmy