Oferta pracy

Lider obszaru pakowania i wysyłek

Silcare Spółka z o.o. sp. k.

5 0005 200 brutto / mies.
  • Kostrzyńska 1, Gorzów Wielkopolski
    Gorzów Wielkopolski, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Kostrzyńska 1

Gorzów Wielkopolski

Twój zakres obowiązków

  • kontrolowanie procesu pakowania i wysyłki, przepływu towarów i dokumentacji magazynu

  • koordynowanie prac, delegowanie zadań podległego zespołu

  • przygotowywanie oraz nadzór nad dokumentacją wysyłkową

  • udział w procesie przygotowania przesyłek, wysyłki oraz transportu towarów

  • nadzór nad właściwym i odpowiednim zaopatrzeniem działu w potrzebne surowce, materiały i narzędzia

  • dbałość o porządek i czystość w magazynie

Nasze wymagania

  • oczekujemy doświadczenia na stanowisku lidera – min. rok, mile widziane w obszarze pakowania i wysyłki

  • umiejętności zarządzania podległym zespołem

  • znajomości dokumentacji magazynowej

  • dobrej znajomości obsługi komputera w tym pakietu MS Office

  • prawo jazdy kat. B – mile widziane

  • uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych – mile widziane

To oferujemy

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia

  • nowoczesne miejsce i narzędzia pracy

  • szkolenia, zniżki pracownicze, konkursy

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • pakiet relokacyjny

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

Poszukujemy pasjonatów otwartych na nowe możliwości, chcących tworzyć i kreować.

Od 2006 roku działamy na światowym rynku.

Oferujemy nowoczesne miejsce i narzędzia pracy, szkolenia, programy motywacyjne, nieograniczoną ilość kawy, herbaty i najlepszej energii 😊

Przewiń do profilu firmy