Oferta pracy

Lider Obszaru Produkcji

Lincoln Electric BesterO firmie

Lincoln Electric Bester

Jana III Sobieskiego 19A

Bielawa

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja pracy przypisanego obszaru w dziale produkcyjnym i monitorowanie jego wyników;

  • Nadzór nad podległymi zespołami pracowników;

  • Realizacja planów produkcyjnych poprzez kontrolę, organizację i nadzór nad procesami produkcyjnymi w powierzonym wydziale;

  • Optymalizowanie i udoskonalanie procesów produkcyjnych pod kątem wydajności pracy, poprawy jakości, redukcji zapasów oraz polepszenia warunków BHP;

  • Sporządzanie raportów produkcji;

  • Raportowanie wyników do kierownika działu produkcji;

  • Nadzór nad dokumentacją techniczną;

  • Wyznaczanie celów, skuteczne motywowanie i dbanie o rozwój podwładnych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenia minimum średniego technicznego;

  • Co najmniej 3 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej;

  • Umiejętności zarządzania dużym zespołem pracowników;

  • Zdolności organizacyjnych i analitycznych;

  • Umiejętności czytania dokumentacji technicznej;

  • Praktycznej umiejętności wykorzystywania narzędzi związanych z Lean Manufacturing;

  • Znajomości pakietu MS Office;

  • Otwartości i komunikatywności;

  • Orientacji na realizację zadań;

  • Gotowości do pracy w systemie 2-zmianowym.

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku;

  • Atrakcyjne warunki pracy i płacy;

  • Bogaty pakiet świadczeń;

  • Ambitne wyzwania i możliwość rozwoju zawodowego.

Lincoln Electric jest światowym liderem w projektowaniu i produkcji urządzeń oraz materiałów dodatkowych do spawania łukiem elektrycznym, zrobotyzowanych systemów spawalniczych, plazmowych urządzeń tnących i osprzętu gazowego. Zlokalizowana w Cleveland, Ohio, firma Lincoln Electric posiada zakłady produkcyjne w 21 krajach świata oraz sieć dystrybutorów i biur sprzedaży w ponad 160 krajach. Lincoln Electric zatrudnia ponad 8000 pracowników.

Więcej informacji na stronach www.lincolnelectriceurope.com, www.lincolnelectric.pl

Przewiń do profilu firmy