Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Lider obszaru produkcji

YORK PL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.O firmie

  • Bolechowo (pow. poznański)

    Bolechowo (pow. poznański), wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za koordynowanie i nadzorowanie działań podległego zespołu

  • Rozliczanie zespołu ze wskaźników produkcyjnych

  • Monitorowanie pomiarów produkcyjnych, podejmowanie działań doskonalących

  • Zapewnienie efektywnego przepływu informacji

  • Utrzymanie standardu 5S

  • Raportowanie

  • Budowanie dobrej atmosfery pracy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum zawodowe, mile widziane średnie

  • Dobra organizacja pracy, samodzielność

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Umiejętność zarządzania zespołem

  • Umiejętność rozwiązywania problemów

  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie trzyzmianowym

  • Znajomość obsługi modułu PP w systemie SAP

To oferujemy

  • Umowa o pracę

  • Stabilne zatrudnienie

  • Możliwość rozwoju i awansu

  • Dowóz do zakładu pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • wymiana doświadczeń

  • niezbędne narzędzia pracy

  • parking dla rowerów

  • automaty z przekąskami i napojami gorącymi

  • zniżki na studia w WSB

YORK PL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.

York PL jest nowoczesną polską firmą produkującą artykuły do utrzymywania czystości. Zatrudniamy obecnie ponad 500 Pracowników. Dzięki ciągłemu rozwojowi jesteśmy na rynku już od 29 lat i osiągnęliśmy na nim pozycję lidera w branży Household.

Przewiń do profilu firmy

Co nas wyróżnia?

  • 100% polski kapitał

  • 29 lat na rynku

  • lider w Europie w branży Household

  • sprzedaż do ponad 1/3 krajów świata

  • spółka handlowa w Rosji i Indiach

  • zakłady produkcyjne w Polsce i Białorusi