Oferta pracy

Brygadzista / Lider Obszaru Produkcyjnego

DOHMEYER CONSTRUCTION Sp. z o.o.O firmie

DOHMEYER CONSTRUCTION Sp. z o.o.

Iskierka

Mielec

Opis stanowiska:

  • Rozdział zadań warsztatowych na podległych pracowników
  • Nadzór i zarządzanie dokumentacją produkcyjną
  • Nadzór nad pracownikami w trakcie zmiany (wykonanie planu, BHP)
  • Ocena efektywności pracowników
  • Natychmiastowe reagowanie na wszystkie problemy produkcyjne
  • Wdrażanie usprawnień w reakcji na problemy jakościowe i produkcyjne
  • Współpraca z Kierownikiem Produkcji w zakresie motywowania i podnoszenia kwalifikacji zawodowych pracowników

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie techniczne
  • Min. 4 lata doświadczenia w obszarze produkcji przemysłowej w tym min. rok doświadczenia w zarządzaniu zespołem (około 10-osobowym)
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Podstawowa, komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Znajomość procesów spawalniczych (w tym metody TIG)
  • Podstawowa obsługa komputera
  • Wysoka dyscyplina pracy, zorientowanie na cel
  • Umiejętność podejmowania decyzji i pracy pod presją czasu
  • Kreatywność
  • Mile widziane doświadczenie w pracy za granicą

Oferujemy:

  • Pracę w innowacyjnej, międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia
  • Pracę w zgranym i przyjaznym zespole
  • Dodatkowy pakiet medyczny
  • Bezpłatną naukę języka angielskiego
  • Rozwój osobisty
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania
z dopiskiem „Lider obszaru produkcyjnego”

Zgodnie z art. 6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej rekrutacji.

Zgodnie z art. 6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:

  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma Dohmeyer Construction Sp. z o.o.,
  2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej rekrutacji lub w przypadku wyrażenia zgody, również dla potrzeb przyszłych rekrutacji - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.,
  3. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres aktualnej rekrutacji oraz w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych dla potrzeb przyszłych rekrutacji, 3 miesiące od daty dostarczenia podania,
  4.  odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz podmioty współpracujące w procesie rekrutacji,
  5. posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie,
  6. ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego,
  7. podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa, a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy