Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Lider Obszaru Stopów Metali Nieżelaznych

SIEĆ BADAWCZA ŁUKASIEWICZ - KRAKOWSKI INSTYTUT TECHNOLOGICZNYO firmie

  • Zakopiańska 73, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

SIEĆ BADAWCZA ŁUKASIEWICZ - KRAKOWSKI INSTYTUT TECHNOLOGICZNY

Zakopiańska 73

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Kształtowanie we współpracy z Dyrekcją polityki naukowo-badawczej reprezentowanego obszaru

  • Określanie preferowanych kierunków rozwoju reprezentowanego obszaru

  • Realizacja badań i prac doświadczalnych, przygotowywanie metodyk badawczych

  • Pozyskiwanie kluczowych projektów oraz sprawowanie nadzoru nad jakością prac naukowo-badawczych realizowanych w obszarze

  • Inicjowanie, nadzorowanie i wspieranie rozwoju naukowego pracowników obszaru

  • Weryfikacja tekstów artykułów przeznaczonych do publikacji w danym obszarze

  • Reprezentowanie Instytutu na zewnątrz w kontaktach z klientami

  • Prowadzenie prac zmierzających do praktycznego przystosowania wyników badań oraz uczestniczenie w ich wdrażaniu i upowszechnianiu

  • Prowadzenie szkoleń

  • Ścisła współpraca z kierownikiem Centrum Technologii Odlewania

Nasze wymagania

  • Stopień doktora i 5-letnie doświadczenie w sektorze badawczo-rozwojowym, w tym samodzielne prowadzenie projektów badawczych

  • Minimum 10 publikacji (o których mowa w § 9 ust. 1-3 Rozporządzenia Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 22 lutego 2019 r. w sprawie ewaluacji jakości działalności naukowej, dalej: Rozporządzenie) zindeksowanych w międzynarodowych bazach takich jak Web of Science lub Scopus) o minimalnym łącznym Impact Factor (IF) ≥ 10

  • Indeks Hirscha (≥ 5)

  • Kierowanie co najmniej jednym projektem B+R (o wartości min. 500 000 zł), o którym mowa w § 22 ust. 1 pkt 1 Rozporządzenia w okresie ostatnich pięciu lat

  • Obszerna wiedza z zakresu odlewnictwa stopów metali nieżelaznych (w szczególności stopów Al, Mg, Zn i Cu), recyklingu złomu obiegowego, materiałów pomocniczych do procesu topienia, technologii przygotowania ciekłego metalu i technik odlewania, analizy wad odlewów

  • Udokumentowane doświadczenie we współpracy z partnerami przemysłowymi w zakresie prac B+R;

  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie co najmniej B2

  • Zdeklarowanie głównego miejsca zatrudnienia w Sieć Badawcza Łukasiewicz – Krakowskim Instytucie Technologicznym

  • Znajomość krajowych i europejskich źródeł finansowania badań

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, komunikatywność oraz umiejętność pracy zespołowej

  • Umiejętność analitycznego i strategicznego myślenia

  • Zdolność realizacji wielu zadań i projektów jednocześnie

  • Umiejętność pracy w warunkach szybko zmieniających się priorytetów

To oferujemy

  • pracę w organizacji badawczej nastawionej na realizację innowacyjnych, prestiżowych projektów B+R

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • elastyczne godziny pracy

  • pakiet benefitów (dofinansowanie do wypoczynku, pakiet dodatkowej opieki medycznej, możliwość przystąpienia do programu ubezpieczenia na życie)

  • możliwość stałego rozwoju zawodowego

  • darmowe miejsce parkingowe

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

O nas

Sieć Badawcza Łukasiewicz – Krakowski Instytut Technologiczny – Jest jednym

z Instytutów Sieci Badawczej Łukasiewicz, trzeciej co do wielkości sieci naukowej

w Europie, która dostarcza firmom atrakcyjne, kompletne i konkurencyjne technologie łącząc naukę z biznesem. Prowadzimy badania naukowe, prace rozwojowe, wdrożeniowe, wykonujemy prototypowe narzędzia i urządzenia, a także świadczymy usługi badawcze, metrologiczne i technologiczne. Odbiorcami naszych rozwiązań są m. in. przedstawicie przemysłu odlewniczego, narzędziowego, lotniczego, medycznego i energetycznego

Wymagane dokumenty:

CV zawierające informacje o dorobku naukowym z uwzględnieniem (jeśli to możliwe):

• listy publikacji naukowych, liczby ich cytowań (bez autocytowań) i indeksu Hirscha

• informacji o kierowaniu lub udziale w projektach badawczych

• listy wynalazków, patentów, opracowań wdrożeniowych

• informacji o odbytych stażach naukowych