Ta oferta pracy jest nieaktualna od 263 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Lider Odlewni

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 27.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top

    Lider w produkcji łączników do instalacji grzewczych, sanitarnych i gazowych

    Miejsce pracy: Poznań

    Obowiązki:

    • Koordynowanie pracy zespołu odlewni
    • Efektywne zarządzanie, motywowanie, rozwijanie podległego zespołu
    • Inicjowanie i nadzorowanie działań doskonalących pracę działu
    • Nadzór nad realizacją zleceń produkcyjnych i wykonywaniem pracy zgodnie ze standardami firmy
    • Nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP i PPOŻ

    Wymagania:

    • Wykształcenie zawodowe / techniczne
    • Min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
    • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
    • Inicjatywy w działaniu i samodzielności

    Oferujemy:

    • Umowa o pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie
    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Szeroki wachlarz świadczeń socjalnych (m.in.: prywatna opieka medyczna, program lojalnościowy, dofinansowanie do wakacji i świąt, pakiety sportowe)

    CV prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ
    znajdujący się na dole ogłoszenia.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

    bottom