Ta oferta pracy jest nieaktualna od 133 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Lider Odlewni

  • Pruszków, mazowieckie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 04.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    BCS Automotive Interface Solutions Sp. z o.o. jest częścią holdingu należącego do grupy Luxshare Hong Kong Limited. Jako cała grupa produktowa w maju 2018 staliśmy się niezależną globalną korporacją motoryzacyjną zatrudniającą na całym świecie 5,650 Pracowników. Obecnie prowadzimy działalność w 14 krajach, posiadamy 12 lokalizacji zajmujących się produkcją oraz 15 biur sprzedażowych oraz centrów inżynieryjnych. Nasza sprzedaż wynosi 991 USD.

    Zakład produkcyjny BCS Automotive Interface Solutions Sp. z o.o. w Pruszkowie położony jest w kompleksie logistyczno-produkcyjnym Millenium Logistics Parks. Jesteśmy jednym z głównych producentów systemów sterujących pojazdami BCS AIS. Obecnie, na liniach produkcyjnych montowane jest rocznie około 25 mln sztuk wyrobu gotowego. Dodatkowo posiadamy bogaty park maszynowy na działach wtryskarek i odlewni, gdzie produkujemy podzespoły przeznaczone bezpośrednio na linie montażowe. W gronie naszych stałych klientów znajdują kluczowe marki producentów samochodów osobowych.

    Poszukujemy doświadczonego kandydata na stanowisko:

    LIDER ODLEWNI

    Miejsce pracy: Pruszków

    Zakres obowiązków:

    • Nadzór na procesem produkcyjnym w dziale odlewni
    • Zarządzanie i koordynacja pracy podległych pracowników
      (trzy osoby: 2 ustawiaczy i operator)
    • Zapewnienie odpowiedniej jakości produkowanych wyrobów
    • Nadzór nad dokumentacją procesową i produkcyjną
    • Nadzór nad poprawnym funkcjonowaniem maszyn i narzędzi

    Wymagania:

    • Wykształcenie min. zawodowe
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
    • Umiejętność podejmowania decyzji
    • Zaangażowanie i umiejętność pracy pod presją czasu
    • Samodzielność i terminowość
    • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym

    Oferujemy:

    • Umowa o pracę na pełny etat
    • Zatrudnienie przez firmę BCS AIS
    • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji
    • Pakiet medyczny
    • Benefity uznaniowe
    • Praca w systemie 3 zmianowym
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.