Oferta pracy

Lider (Opiekun) Zmiany Magazynu

Blum Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Jasin (pow. poznański)

    Jasin (pow. poznański), wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • koordynacja i rozwój podległego zespołu

  • organizacja pracy obszaru

  • współpraca z dostawcami zewnętrznymi, centralą firmy w Austrii oraz pozostałymi działami (m.in. Produkcja, Jakość, Sprzedaż, IT)

  • prowadzenie szkoleń i audytów stanowiskowych

  • nadzór nad procesem inwentaryzacji

  • dbałość o porządek w obszarze, przestrzeganie regulaminów obowiązujących w firmie i zasad BHP

  • prowadzenie dokumentacji magazynowej

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • wiedza i świadomość funkcjonowania obszaru logistyki w firmie produkcyjnej

  • gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym

  • uprawnienia na wózek widłowy lub gotowość do ich zdobycia

  • znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego na poziomie umożliwiającym komunikację werbalną i pisaną

  • znajomość pakietu Office 365 oraz SAP (mile widziane)

  • umiejętność pracy z ludźmi, prowadzenia zespołu, planowania długoterminowego oraz otwartość na dzielenie się wiedzą

  • umiejętność efektywnej organizacji pracy własnej oraz innych, nadawania priorytetów, delegowania zadań i odwagi w podejmowaniu decyzji

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • przejrzysty i motywacyjny system premiowania

  • nowoczesne i międzynarodowe środowisko

  • dostęp do najnowszych technologii

  • pracę w atmosferze życzliwości, opartą na zaufaniu oraz bezpośrednich relacjach

  • wsparcie w okresie wdrożenia

  • szereg benefitów pozapłacowych (prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie kosztów dojazdu do pracy, możliwość uczestnictwa w kursach językowych, kartę MultiSport, ubezpieczenie grupowe oraz obiady w kantynie dofinansowane przez pracodawcę)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • dyżury lekarza w biurze

  • firmowa biblioteka

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • dofinansowanie obiadów na kantynie

Blum Polska Sp. z o.o.

Jesteśmy liderem na rynku okuć meblowych. W nowoczesnym centrum montażowo – logistycznym, zlokalizowanym w Jasinie k. Swarzędza, ponad 450 osób pracuje nad tym, żeby dostarczać naszym klientom na całym świecie najwyższej jakości produkty. Posiadamy trzy w pełni zautomatyzowane magazyny wysokiego składowania. Rozwój to słowo, które nieustannie nam towarzyszy.

Chcesz rozwijać się razem z nami? Dołącz do naszego zespołu!

Przewiń do profilu firmy