Oferta pracy

Lider (Opiekun) Zmiany Magazynu

Blum Polska Sp. z o.o.

  • Jasin (pow. poznański)

    Jasin (pow. poznański), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • koordynacja i rozwój zespołu (do 10 osób)

  • organizacja pracy podległego obszaru tj. zmiany na dziale Przyjęć na Magazynie

  • współpraca z dostawcami zewnętrznymi, centralą firmy w Austrii oraz pozostałymi działami (m.in. Produkcja, Jakość, Sprzedaż, IT)

  • prowadzenie szkoleń i audytów stanowiskowych

  • nadzór nad procesem inwentaryzacji

  • prowadzenie dokumentacji magazynowej

  • dbałość o porządek na obszarze i zmianie, przestrzeganie regulaminów obowiązujących w firmie i zasad BHP

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • wiedza i świadomość funkcjonowania obszaru logistyki w firmie produkcyjnej

  • gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym (pon-pt)

  • uprawnienia UDT na wózek widłowy lub gotowość do ich zdobycia

  • znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego na poziomie umożliwiającym komunikację werbalną i pisaną

  • umiejętność pracy z ludźmi, prowadzenia zespołu, planowania długoterminowego oraz otwartości na dzielenie się wiedzą

  • umiejętność efektywnej organizacji pracy własnej oraz innych, nadawania priorytetów, delegowania zadań i samodzielności w podejmowaniu decyzji

Mile widziane

  • znajomość pakietu Office 365 oraz SAP (mile widziane)

To oferujemy

  • przejrzysty system premiowy

  • stabilne zatrudnienie, w oparciu o umowę o pracę, w firmie mocno zorientowanej na pracownika i jego potrzeby

  • pracę w systemie 2-zmianowym (6-14;14-22) od poniedziałku do piątku

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • dofinansowanie obiadów w kantynie

  • kompleksową prywatną opiekę medyczną wraz z opieką stomatologiczną

  • gabinet lekarski i fizjoterapeutyczny na terenie firmy

  • dofinansowanie karty MultiSport

  • kurs języka angielskiego / niemieckiego finansowany przez firmę

  • ubezpieczenie grupowe na życie na preferencyjnych warunkach

  • masz szczególne pasje lub umiejętności? Daj nam o nich znać – może uda nam się zaproponować Ci udział w ciekawych inicjatywach wewnętrznych zbieżnych z Twoimi oczekiwaniami?

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • opieka stomatologiczna

  • dyżury lekarza w biurze

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

  • dofinansowanie obiadów na kantynie

Jesteśmy austriackim producentem najwyższej jakości okuć meblowych. W jednym z naszych zakładów produkcyjnych - Blum Polska w Jasinie k. Swarzędza zatrudniamy aktualnie ponad 500 osób, które od 30 lat pracują nad tym, żeby dostarczać klientom na całym świecie najlepsze produkty.

Czy wiesz, że posiadamy trzy w pełni zautomatyzowane magazyny wysokiego składowania, w których mamy 32 000 miejsc paletowych? A w ciągu tygodnia magazyn wydaje średnio ok. 8000 pozycji i przyjmuje towar z ponad 100 rozładowywanych aut? Na trzech magazynach nie kończymy, bo właśnie rozbudowujemy się o nową powierzchnię. Brzmi interesująco? :)

Zapraszamy do naszego zespołu!

Przewiń do profilu firmy