Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Lider pracujący - dział form

O-I Poland S.A.

  • Jarosław

    Jarosław, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Zabezpieczenie ilościowe i jakościowe działu produkcji w części formujące

  • Nadzór nad regeneracją części formujących

  • Nadzór nad przestrzeganiem procedur oraz wewnętrznych instrukcji

  • Obsługa aplikacji produkcyjnych i magazynowych, oraz raportowanie wykonanych prac

  • Zarządzanie zespołem mechaników (w tym organizacja pracy, rozwój i doskonalenie kompetencji)

  • Zapewnienie efektywnej komunikacji między działem form a innymi działami firmy

  • Wspieranie pracy zespołu poprzez bezpośrednią pracę na stanowisku mechanika form

Nasze wymagania

  • Wyksztalcenie min. średnie techniczne: obróbka skrawaniem, budowa maszyn lub pokrewne

  • Doświadczenie w koordynowaniu pracy zespołu

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku ślusarz mechanik, operator maszyn skrawających lub pokrewne

  • Obsługa komputera - pakiet MS Office (Word, Excel)

Mile widziane

  • Doświadczenie w obsłudze/programowaniu maszyn CNC (Sinumerik)

  • Uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi, uprawnienia spawania gazowego

To oferujemy

  • Chcesz pracować nad tym, co dla Ciebie ważne? Może to być rozwijanie umiejętności, nawiązywanie przyjaźni lub tworzenie czegoś namacalnego. A może współpraca z wielkimi markami i pozytywny wkład w społeczeństwo lub wprowadzanie zmian na lepsze dzięki pracy w branży działającej zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju. Jakiekolwiek są Twoje cele, w firmie O-I będziesz mieć możliwość ich realizacji. Dołączając do nas, stajesz się częścią zespołu budującego markę oraz produkującego i sprzedającego czyste, zdrowe i nadające się do niekończącego się recyklingu szkło — wraz z nami możesz kształtować lepszą, bardziej ekscytującą przyszłość dla siebie, naszej firmy i całej planety.

    W firmie O-I naszą pasją jest szkło i możemy z dumą stwierdzić, że produkujemy więcej opakowań szklanych niż jakikolwiek inny producent na świecie. Szkło jest dla nas fascynujące, ponieważ jest piękne, czyste i można je w całości poddawać recyklingowi. Jesteśmy preferowanym partnerem dla wielu znanych producentów żywności i napojów. Współpracując z naszymi klientami, dzielimy się pasją i specjalistyczną wiedzą, produkujemy wyjątkowe opakowania i pomagamy im budować znane na całym świecie marki.

    Przewiń do profilu firmy