Oferta pracy

Lider Procesu

Arvato PolskaO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Jasin (pow. poznański), wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Lider procesu odpowiada za prawidłowy przepływ procesu operacyjnego.  Kieruje zadaniami pracy podległego personelu w taki sposób, by realizować optymalną (wydajnościowo-jakościową) realizację całego procesu logistycznego, ściśle współpracując z pozostałymi liderami procesu  i kierownictwem w danej lokalizacji.

Zadania:

  • Zarządzanie zespołem poprzez planowanie, organizowanie i kontrolę pracy, a także motywację oraz rozwój swoich pracowników,
  • Zapewnienie realizacji planów dziennych i zadań zleconych przez klientów,
  • Dbanie o rentowność procesów poprzez zgłaszanie i podejmowanie działań optymalizacyjnych,
  • Współpraca z działem obsługi klienta w zakresie realizacji zleceń i wskaźników efektywności,
  • Organizowanie spotkań operacyjnych z podległymi pracownikami,
    przeprowadzanie ocen okresowych,
  • Współpraca na różnych poziomach organizacji dla ciągłego doskonalenia usług.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
    (min. 20 osób),
  • Doświadczenie w zakresie obsługi procesów
    logistycznych,
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie min. B2,
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym oraz w weekendy,
  • Bardzo dobra znajomość obsługi oprogramowania Microsoft Office,
  • Rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia
     oraz obsługi narzędzi analitycznych.
  • Bezpłatny autobus
  • Darmowe posiłki
    i napoje
  • Prezent urodzinowy
  • Prezent
    na święta
  • Umowa
    o pracę
  • Karta medyczna
    lub sportowa
  • Zakładowy fundusz świadczeń socjalnych
  • Akcje
    specjalne

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy