Oferta pracy

Lider Procesu

Bahlsen

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Bahlsen

Józefa Piłsudskiego 1

Skawina

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne zarządzanie obszarem Procesu na zmianie w zakładzie produkcyjnym, a w szczególności:

  • Zarządzanie zespołem, rozwój kompetencji Pracowników

  • Nadzór i odpowiedzialność za prawidłowy przebieg procesu produkcyjnego, ustalanie harmonogramu pracy oraz zapewnienie płynnego przebiegu zmiany produkcyjnej ( w tym przekazanie zmiany dla obszaru procesu)

  • Odpowiedzialność za wynik produkcyjny

  • Budowanie efektywnie działających zespołów na poszczególnych liniach produkcyjnych

  • Prowadzenie i kontrolowanie wymaganej dokumentacji w zarządzanym obszarze

  • Odpowiedzialność za przestrzeganie przyjętych standardów

  • Ciągłe doskonalenie procesów pracy powierzonego obszaru, samodzielna realizacja celów optymalizacyjnych, przeciwdziałanie stratom

  • Czynny udział w audytach.

Nasze wymagania

  • Umiejętność efektywnego zarządzania pracownikami oraz budowania zaangażowanych zespołów

  • Doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku w obszarze produkcji (preferowane w branży FMCG), dobre rozumienie procesów i procedur produkcyjnych

  • Zadaniowość i terminowość, nastawienie na osiąganie zaplanowanych wyników

  • Umiejętności interpersonalne umożliwiające dobrą współpracę i komunikację

  • Przekonanie do wartości związanych z bezpieczeństwem i jakością pracy oraz ciągłym doskonaleniem

  • Umiejętność obsługi komputera

  • Gotowość do pracy zmianowej

Mile widziane

  • Uprawnienia SEP grupa I w zakresie dozoru i eksploatacji

To oferujemy

  • Stabilną pracę w firmie z ponad 130-letnią tradycją

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, pełen etat

  • Możliwości rozwoju poprzez szkolenia i udział w ciekawych projektach

  • Atrakcyjny pakiet socjalny, w tym karta Multisport, ubezpieczenie NNW

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • preferencyjne pożyczki

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne