Lider procesu sprzedaży

ASISTWORK Sp. z o.o.

5 5006 000 brutto / mies.
  • Zielona Góra

    Zielona Góra, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • doradztwo i wsparcie zespołu handlowego w zakresie oferowanych produktów

  • ścisła współpraca z regionalnymi przedstawicielami handlowymi

  • bieżące monitorowanie rynku i działań konkurencji oraz efektywności prowadzonych działań

  • dbałość o wysoki standard obsługi i wzmacnianie pozytywnego wizerunku marki

  • przygotowanie ofert handlowych dla klientów

  • zarządzanie obiegiem dokumentacji sprzedażowej w firmie

  • przygotowywanie raportów, obsługa systemu CRM, monitorowanie realizacji celów sprzedażowych

Nasze wymagania

  • wiedza techniczna ( znajomość narzędzi ręcznych, elektronarzędzi) i znajomość branży automotive

  • praktyczne doświadczenie w zarządzaniu procesem sprzedaży od początku do końca, nadzór i interweniowanie w razie potrzeby

  • wysokie umiejętności komunikacyjne i łatwość w budowaniu relacji

  • zdolności analityczne i biegła znajomość MS Excel

  • samodzielność w organizacji pracy

To oferujemy

  • umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą

  • pracę w stałych godzinach (8.00- 16.00) od poniedziałku do piątku

  • równowagę pomiędzy pracą zawodową a życiem prywatnym

  • wynagrodzenie podstawowe: 5500- 6000 zł brutto + system premiowy

  • dogodną lokalizację miejsca pracy- centrum Zielonej Góry

  • bezpłatne ubezpieczenie grupowe

  • stabilizację zatrudnienia u dystrybutora narzędzi samochodowych

  • swobodną atmosferę pracy

Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników