Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Lider Procesu

Bridgestone Stargard Sp. z o. o.O firmie

  • Most Kamienny 7, Stargard
    Stargard, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Bridgestone Stargard Sp. z o. o.

Most Kamienny 7

Stargard

Twój zakres obowiązków

Lider Procesu jest jednym z trzech liderów w komórce produkcyjnej. Swoją pracą wspiera Lidera Komórki w codziennym nadzorowaniu zdefiniowanych parametrów procesu, za który komórka jest odpowiedzialna w swoim obszarze maszyn.

- Ciągłe doskonalenie i identyfikowanie możliwości doskonalenia parametrów procesów produkcyjnych, w tym ustawień maszyn, zmian rozmiarów i przezbrojeń;

- Opracowywanie, udoskonalanie i wdrażanie standardów pracy w celu osiągnięcia optymalnych wyników w obszarze bezpieczeństwa, jakości i produktywności we współpracy z operatorami produkcji;

- Zbieranie i analiza danych produkcyjnych w celu zidentyfikowania i wyeliminowania przyczyn strat i problemów (zapewnienie poprawności systemu zbierania danych i raportowania);

- Rozwijanie wiedzy i umiejętności operatorów produkcji z zakresu narzędzi, systemów i procesów- wsparcie Lidera Komórki w realizacji planów pracy i rozwoju operatorów;

- Nadzorowanie prawidłowości wykorzystywania narzędzi systemowych i stosowania się do standardów przez operatorów produkcji;

- Uczestniczenie w codziennych spotkaniach produkcyjnych i definiowaniu priorytetów- raportowanie realizacji zadań do Lidera Komórki;

- Zapewnienie standardowego podejścia do wprowadzania zmian związanych z procesami produkcyjnymi;

Nasze wymagania

  • Biegła znajomość MS Office (przede wszystkim Excel wykorzystywany do zaawansowanej analizy danych produkcyjnych)

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej- realizacja celów w określonym czasie, osiąganie wyznaczonych wskaźników;

  • Dokładność i sumienność;

  • Umiejętność analizy danych;

  • Umiejętność współpracy na różnych obszarach organizacji;

  • Umiejętność przekazywania wiedzy- mile widziane doświadczenie w przygotowywaniu krótkich form szkoleniowych;

  • Wykształcenie minimum średnie, preferowany profil techniczny;

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego;

  • Minimum roczne doświadczenie w firmie produkcyjnej;

To oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego w firmie o międzynarodowym zasięgu, nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • ubezpieczenie na życie (PZU),

  • pracowniczy program emerytalny (PPE),

  • pakiet Medicover,

  • bony świąteczne 2 razy w roku,

  • pakiet Multisport / OK System,

  • opony na preferencyjnych warunkach,

  • kantyna pracownicza,

  • dofinansowanie dojazdów do pracy, nawet do 350 zł brutto miesięcznie,

  • raz w roku podwyżka uzależniona od osiągnięć w pracy,

  • dwie premie półroczne uzależnione od wyników w pracy.

Bridgestone Corporation to japoński koncern z tradycjami, działamy na rynku już od 1931 roku. Jesteśmy największym na świecie producentem opon i dostawcą rozwiązań mobilnych. Bridgestone jest Oficjalnym Partnerem Igrzysk Olimpijskich. W fabryce w Stargardzie produkujemy opony do samochodów ciężarowych i autobusów. Każdego dnia podejmujemy nowe wyzwania, dbamy o rozwój pracowników i ich zadowolenie z pracy. Jesteśmy liderem na rynku. Nieustannie doskonalimy się, tworząc WSPANIAŁE MIEJSCE PRACY.

Przewiń do profilu firmy

jest jednym z trzech liderów w komórce produkcyjnej. Swoją pracą wspiera Lidera Komórki w codziennym nadzorowaniu zdefiniowanych parametrów procesu, za który komórka jest odpowiedzialna w swoim obszarze maszyn.

WYŚLIJ NAM SWOJE CV za pomocą przycisku APLIKUJ

WEJDŹ NA STRONĘ:

www.bridgestone-stargard.pl

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU! CZEKA NA CIEBIE WSPANIAŁE MIEJSCE PRACY!