Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Lider Produkcji

PRAVDA Sp. z o.o.

6 8007 800 brutto / mies.

Międzyrzecka 152

Bielsko-Biała

Twój zakres obowiązków

Osoba na tym stanowisko będzie realizowała następujące zadania:

Planowanie produkcji

Zarządzania działem produkcji

Utrzymanie poziomu realizacji zadań na wysokim poziomie

Zarządzanie podległym zespołem

Usprawnianie produkcji i procesów okołoprodukcyjnych

Czynny udział w uruchamianiu nowych produktów

Nasze wymagania

Od osoby, która będzie w zespole i zajmie stanowiska lidera oczekujemy:

Co najmniej 3 letniego doświadczenie na podobnym stanowisku

Znajomości praktycznej Lean i/lub Six Sigma i/lub TOC

Umiejętności zarządzania zespołem pracowniczym

Wysokiej kultury osobistej

Pravdziwej kreatywności

To oferujemy

  • Praca w międzynarodowym środowisku

  • Ogromna ilość wyzwań i nowych doświadczeń

  • Pakiet dodatkowych benefitów dla pracowników firmy

  • Realny wpływ na rozwój firmy, produktów i na firmową codzienną rzeczywistość

  • Istnieje możliwość awansu na stanowisko Kierownika Produkcji

O nas

Pravda Sp z o.o. zajmuje się produkcją produktów alkoholowych (w z dużą przewagą alkoholi mocnych) . W związku z dużym rozwojem na rynku krajowym i zagranicznym poszukujemy osoby która w strukturach produkcji wesprze nas w podejmowaniu nowych wyzwań związanych z wytwarzaniem naszych produktów nowych oraz już istniejących.