Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Lider Produkcji

Orienta

  • Bieruń

    Bieruń, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Rekrutujemy dla

Obecnie dla naszego klienta – firmy z branży automotive- poszukujemy kandydatów na stanowisko:

LIDER PRODUKCJI

Lokalizacja: BIERUŃ

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca kontrola procesu produkcji,

  • Kontrola planowania produkcji,

  • Realizacja założonych planów produkcyjnych,

  • Optymalizacja planu produkcji,

  • Bieżąca analiza możliwości technicznych i technologicznych maszyny,

  • Współpraca z działem Utrzymania Ruchu w zakresie ustalania terminów i planów napraw.

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (branża automitive będzie dodatkowym atutem),

  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego lub/i j.włoskiego,

  • Umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji oraz zdolność logicznego myślenia,

  • Znajomość pakietu Office.

Pracodawca oferuje

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Praca w międzynarodowym środowisku,

  • Możliwość awansu zawodowego,

  • Realny wpływ na rozwój firmy,

  • Wynagrodzenie zależne od posiadanego doświadczenia.

Orienta

Orienta Polska Sp. z o.o. to firma będąca częścią międzynarodowej Grupy Orienta, działająca na podstawie wpisu do rejestru agencji zatrudnienia nr 13347. Posiadamy dwudziestoletnie doświadczenie na włoskim rynku pracy, co pozycjonuje nas w czołówce najważniejszych firm specjalizujących się w zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Przewiń do profilu firmy