Oferta pracy

Lider produkcji

Sembly Sp. z o.oO firmie

  • Toruńska 151
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Kierownik

Sembly Sp. z o.o

Toruńska 151

Bydgoszcz

Jesteśmy młodą, prężnie rozwijająca się firmą w branży elektroniki użytkowej. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Główne zadania:

  • organizacja pracy podległego zespołu pracowników linii produkcyjnej,
  • zapewnienie terminowej realizacji planów produkcyjnych,
  • nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP,
  • nadzór nad przestrzeganiem ustalonych standardów jakościowych, dyscypliny pracy i wydajności,
  • prowadzenie stosownej dokumentacji, wprowadzanie danych do systemu komputerowego,
  • współpraca z innymi działami firmy.

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej (minimum 1 rok),
  • samodzielność i inicjatywa w działaniu,
  • determinacja w osiąganiu zaplanowanych celów,
  • umiejętność organizacji pracy, egzekwowania wyników,
  • dyspozycyjność, gotowość do pracy w godzinach popołudniowych (14-22),
  • wysoka kultura osobista,
  • podstawowa znajomość obsługi komputera i pakietu Ms Office (Excel, Word),
  • mile widziana podstawowa znajomość języka angielskiego.

Zapewniamy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • pracę w międzynarodowym środowisku, w firmie, której produkty są dostępne na rynkach całej unii europejskiej;
  • dużą samodzielność działania oraz możliwość realizacji własnych pomysłów w międzynarodowej organizacji;
  • ambitną rolę dającą możliwość wdrażania własnych pomysłów i inicjatyw;
  • pracę w centrum Bydgoszczy (bardzo dogodny dojazd, blisko przystanki autobusowe, tramwajowe, stacja PKP);
  • przyjazną atmosferę;
  • świadczenia z ZFŚ

Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy