Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Lider Produkcji

ANDREWEX Sp z o.o.O firmie

  • Cierpice (pow. toruński)

    Cierpice (pow. toruński), kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • koordynowanie prac podległego zespołu

  • organizacja pracy oraz wyznaczanie i egzekwowanie zadań

  • nadzór nad realizacją zadań produkcyjnych, zgodnie z przyjętymi normami i parametrami

  • nadzór nad terminowością realizowanych zamówień/wysyłek

  • stały kontakt oraz ścisła współpraca z Klientem

  • podejmowanie działań ukierunkowanych na poprawę organizacji i metod pracy

  • rozwiązywanie problemów mogących zagrozić ciągłości produkcji

  • dbałość o dyscyplinę i bezpieczeństwo pracy podległego zespołu

  • przygotowywanie stosownej dokumentacji związanej z realizacją planu

Nasze wymagania

  • doświadczenie w produkcji obejmującej szeroki asortyment wyrobów oraz częste jego zmiany

  • wysoko rozwinięte zdolności organizacyjne

  • nastawienie na realizację zadań, odpowiedzialność i zaangażowanie

  • umiejętność bezkonfliktowego zarządzania zespołem

  • umiejętność posługiwania się pakietem MS Office

  • umiejętność pracy w stresie

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)

  • wynagrodzenie na poziomie uzależnionym od postępów w przyswajaniu wiedzy i jej praktycznym zastosowaniu

  • możliwość rozwoju zawodowego, awansu i podnoszenia kwalifikacji

ANDREWEX Sp z o.o.

Andrewex Sp. z o.o. to założone w 1988 roku przedsiębiorstwo produkcji drzewnej o polskim kapitale, dynamicznie działające na rynku wyrobów wyposażenia ogrodów i wnętrz oraz wielkowymiarowych konstrukcji budowlanych z drewna klejonego warstwowo. Firma posiada trzy oddziały, zatrudniające ponad siedemset pracowników.

Przewiń do profilu firmy